Pobierz aplikację betfan na telefon
Messi zgodził się na obniżkę pensji

Leo Messi – jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, jest obecnie bez klubu. Wiele mediów mówi jednak, że Argentyńczyk zgodził się na ogromną obniżkę pensji, która zadecyduje o tym, że zostanie w Barcelonie.

Leo Messi – niesamowity piłkarz bez klubu

Rok temu było bardzo głośno o przenosinach Leo Messiego. Prawdopodobnie Argentyńczyk opuściłby Barcelonę, gdyby nie to, że musiał wkroczyć na drogę sądową z Dumą Katalonii. Nastawienie jednego z najlepszych piłkarzy na świecie do klubu zmieniło się jednak po tym, jak zwolniony został Josep Maria Bartomeu. Messi od 30 czerwca 2021 roku był wolnym zawodnikiem, a to oznacza, że każda drużyna mogła go pozyskać za darmo. Leo nie podejmował długo decyzji i skupiał się na rozgrywkach Copa America, na których odniósł w końcu upragniony sukces reprezentacyjny. Po turnieju miał potwierdzić, że w kolejnym sezonie chce grać dla Blaugrany.

Messi zgodził się na obniżkę pensji

Leo Messi zdecydował się na kontynuowanie kariery w Barcelonie. Według L’Esportiu 34- latek ma niedługo podpisać kontrakt ze swoim ukochanym klubem, z którym zwiąże się aż na 5 lat. Nie oznacza to jednak, że będzie przez tak długi okres reprezentował barwy Blaugrany. Messi prawdopodobnie rozegra dwa sezony, a pozostała część świadczenia zostanie mu wypłacana nawet w przypadku, gdy odejdzie do innego klubu. Obniżka wynagrodzenia ma wynosić nawet 50 %. Ma to pomóc w trudnej sytuacji ekonomicznej Barcelony, która ma problem, aby zarejestrować nowych zawodników takich jak Memphis Depay oraz Sergio Aguero. Na obniżenie swoich zarobków zgodził się niedawno sprowadzony z Lyonu Holender.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!