Pobierz aplikację betfan na telefon
Lens – Reims: typy, kursy, zapowiedź 12.05 | Ligue 1
Cztery ostatnie kolejki Ligue 1 zapowiadają się bardzo ciekawie, bowiem wciąż wiele drużyn może poprawić swoją sytuację. Lens w jedynym meczu tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Reims. Dla gospodarzy ostatnie kolejki otworzyły drogę do mistrzostwa, choć będzie o to wybitnie trudno. Bardziej muszą się jednak skupić na utrzymaniu wicelidera, a dziś mają ku temu świetną okazję. Czy zgarną komplet na swoim terenie? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Lens – Reims.

Lens – Reims: Zapowiedź meczu

Lens na początku tej rundy straciło swoją pozycję w tabeli i stopniowo spadali o kolejne pozycje. Ostatnim czasem wrócili jednak do gry o najwyższe cele, co przede wszystkim pokazali w ostatniej kolejce, pokonując 2:1 Marsylię. Tym samym wrócili na miejsce wicelidera, gdzie tracą sześć punktów do PSG. Ciężko będzie im w cztery kolejki prześcignąć Paryżan, ale z pewnością mają spore szanse, by do końca sezonu nie zmienić swojej lokaty na niższą. Reims ostatnio odniosło pierwsze zwycięstwo po czterech kiepskich meczach, ale nie przekonali swoją grą do siebie.

Lens - Reims: Typ na mecz

1.52

LENS WYGRA

betfan

Tutaj można spodziewać się przede wszystkim prowadzenia gry przez gospodarzy i próby objęcia prowadzenia jak najszybciej. Reims nie walczy już praktycznie o nic, choć wciąż mogą poprawić swoją pozycję na koniec seoznu. Mimo wszystko wydaję mi się, że to Lens wywalczy dziś komplet punktów.

Lens - Reims: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Lens a Reims, w ramach 35. kolejki Ligue 1, odbędzie się 12 maja o 21:00 na Stade Bolaert-Delelis w Lens. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale CANAL+ Family i Eleven Sports 2 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!