Lens – Lille: typy, kursy, zapowiedź 04.03 | Ligue 1

Bartłomiej Cichecki

04 marca 2023

Ligue 1: Lens - Nice

Gospodarze długo walczyli z PSG o tytuł, ale na tym etapie już wiemy, że Lens powoli zaczyna brakować paliwa do takiej walki. Sobotni rywal to nie byle kto, bo niedawny mistrz Francji. Walka będzie ciekawa. Zapraszam na zapowiedź i analizę i typy do meczu Lens – Lille. 

Lens – Lille – Zapowiedź

Lens po niespodziewanej porażce z Nantes w poprzedniej kolejce spadło w tabeli. Utrzymanie się w czołowej czwórce będzie trudne, bo ścisk jest niesamowity.

Gospodarze są królami własnego podwórka. Z 33 punktami zdobytymi na własnym stadionie są pod tym kątem najlepsi w Ligue 1.

Lille wygrało swój ostatni mecz i postarają się wykorzystać słabszy moment Lens. Ostatni wyjazdowy triumf Lille nad Lens miał miejsce w 2010 roku.

 

Lens - Lille - Typy bukmacherskie, kursy

1.90

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

W momencie gdy Lens nie ma już tak dużych szans na tytuł oraz niezłej formie Lille, warto postawić w tym meczu na bramki. Na bramki gospodarzy możemy liczyć na pewno, a Lille też coś dorzuci. 

Lens - Lille - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Sobotni mecz pomiędzy Lens, a Lille w ramach 26. kolejki Ligue 1 odbędzie się 4. marca na Stade Bollaert-Delelis. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach ELEVEN Sports z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy