Pobierz aplikację betfan na telefon
Lens – Angers: typy, kursy, zapowiedź 18.03 | Ligue 1
Przed nami już 28. kolejka Ligue 1. Najwyższa liga francuska nabiera tempa, a drużyny wchodzą na ostatnią prostą, by osiągnąć swoje cele. Lens w jednym z dwóch starć tego dnia zmierzy się z Angers. Gospodarze, po ostatnim remisie Marsylii mają otwartą furtkę do walki o drugą lokatę, czyli bezpośredni udział w Lidze Mistrzów. Zagrają dziś z najsłabszą drużyną ligi. Czy to będą łatwe punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Lens – Angers. 

Lens – Angers: Zapowiedź meczu

Lens po stracie szansy na mistrzostwo Francji, nagle stracił też drugą lokatę, na rzecz Marsylii. Ostatnie jednak kolejki zbliżyły ich ponownie do drugiej lokaty, a teraz przed nimi stoi spora szansa na łatwe punkty. Zmierzą się bowiem z Angers, któe cały sezon zawodzi i w tym roku kalendarzowym nie wygrali jeszcze żadnego ligowego meczu, remisując jedynie dwa z nich. Obecnie zajmują 20. lokatę i tracą do dziewiętnastej pozycji, aż 10 punktów. Na ten moment stracili już 60 bramek, więc dla tak ofensywnej drużyny jaką są gospodarze, to idealna szansa na widowiskowy mecz.

Lens - Angers: - Typ na mecz

1.76

LENS WYGRA

Z HANDICAPEM -1,5

betfan

Lens w tym starciu są zdecydowanym faworytem, a mają ku temu powody takie jak forma, jakość zawodników i ich zgranie. Goście są totalnie zagubieni i nie mają moim zdaniem tutaj szans nawet na punkt. Stawiam, że gospodarze wygrają to spotkanie z handicapem 1,5.

Lens - Angers: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Lens a Angers, w ramach 28. kolejki Ligue 1, odbędzie się 18 marca o 21:00 na Stade Bollaert-Delelis w Lens. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Canal+ Sport 2 i Eleven Sports 3 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!