Pobierz aplikację betfan na telefon
Legia Warszawa – Widzew Łódź: Typy, kursy, zapowiedź 24.02 | Ekstraklasa
Już dziś wracamy na boiska naszej rodzimej Ekstraklasy, by przez cały weekend śledzić poczynania 22. kolejki. Legia Warszawa, w jednym z dwóch spotkań tego dnia, podejmie na swoim boisku Widzew Łódź. Gospodarze wciąż walczą o mistrza, choć strata siedmiu punktów do lidera, na tym etapie ligi, jest ciężka do odrobienia. Czy uda im się w tym starciu zgarnąć komplet z bardzo dobrze dysponowanym rywalem? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Legia Warszawa – Widzew Łódź.

Legia Warszawa – Widzew Łódź: Zapowiedź meczu

Legia po bardzo słabym początku sezonu, ostatnim czasem stara się nadrabiać, co sprawiło, że mają jeszcze realne szanse na mistrza. Choć wciąż tracą siedem punktów do lidera, to jednak ten rok kontynuują bez porażki i zdają się być bardzo zmotywowani. Teraz gościć będą Widzew Łódź, więc na pewno emocji przy tym spotkaniu nie zabraknie, bowiem również nie przegrali jeszcze w tym roku kalendarzowym. Choć trzy z czterech zremisowali, to jednak w każdym przeważali, co jasno może dać do zrozumienia wojskowym, że łatwo im zwycięstwo na pewno nie przyjdzie.

Legia Warszawa - Widzew Łódź: Typy

1.80

WIDZEW ŁÓDŹ WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

Spore wyzwanie przed Legią, choć z pewnością jeszcze większa przed rywalami. Widzew przegrał pierwsze ich starcie w tym sezonie, choć stworzył sobie praktycznie dwa razy więcej sytuacji. Tamten mecz na pewno będzie dodatkową motywacją, by zrewanżować się wojskowym. Stawiam, że Widzew nie przegra tego pojedynku.

Legia Warszawa - Widzew Łódź: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Piątkowy mecz Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Widzewem Łódź odbędzie się 24 lutego o godzinie 20:30 na stadionie Wojska Polskiego w Warszawie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport, Canal + Sport 3 oraz TVP Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!