Pobierz aplikację betfan na telefon
Legia Warszawa musi sprzedać kilku zawodników

Legia Warszawa nie awansowała do fazy grupowej Ligi Europy, przez co sytuacja finansowa tego klubu nie wygląda kolorowo. „Wojskowi” sądzili, że bez problemu awansują do tych elitarnych rozgrywek, jednak tak się nie stało. Z tego powodu z drużyny Czesława Michniewicza z pewnością odejdzie kilku piłkarzy.

LEGIA WARSZAWA MUSI ZMODYFIKOWAĆ SKŁAD

Legia przygotowała swoją kadrę tak, by móc grać na trzech frontach: Ekstraklasa, Puchar Polski i Liga Europy. Wiadomo już, że w tych ostatnich rozgrywkach z polskich klubów zobaczymy tylko Lecha Poznań. „Wojskowi” natomiast będą musieli uszczuplić swój skład.

Kto jest faworytem do odejścia? Z pewnością Michał Karbownik. Ten piłkarz może podreperować budżet Legii, bo z pewnością odejdzie za co najmniej 7 mln euro. Pojawia się także spore zainteresowanie takimi graczami jak Domagoj Antolić, Luquinhas, Andre Martins, Jose Kante czy Mateusz Wieteska. Mało szans na grę z pewnością otrzymają tacy zawodnicy jak Inaki Astiz, Luis Rocha, Paweł Stolarski, William Remy czy Mateusz Cholewiak.

OKNO TRANSFEROWE NIEBAWEM SIĘ ZAMYKA

Z pewnością nie wszyscy wymienieni zawodnicy opuszczą stołeczny klub, ale pożegnanie się z kilkoma z nich jeszcze podczas tego okna transferowego jest nieuniknione. Michniewicz na ten moment ma zdecydowanie zbyt szeroką kadrę. Okno transferowe zamyka się już w najbliższy poniedziałek, więc czasu na transfery z klubu jest naprawdę mało.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!