Pobierz aplikację betfan na telefon
Legia Warszawa – Raków Częstochowa: Typy, kursy, zapowiedź 02.05 | Puchar Polski

Już w najbliższy wtorek, czekają nas emocje na najwyższym poziomie, bowiem odbędzie się finał Pucharu Polski. Mecz finałowy pomiędzy Legią Warszawa a Rakowem Częstochowa to spotkanie, które z pewnością przyciągnie uwagę całej polskiej piłki nożnej. Obie drużyny w tym sezonie prezentowały się bardzo dobrze, dlatego też kibice mogą spodziewać się wyrównanego meczu na bardzo wysokim poziomie. Która drużyna okaże się lepsza? Przekonamy się już niedługo. Jedno jest pewne – finał Pucharu Polski będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w polskiej piłce nożnej w tym sezonie. Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ w meczu Legia Warszawa – Raków Częstochowa.

Legia Warszawa – Raków Częstochowa: zapowiedź meczu

Legia Warszawa to drużyna, która zawsze walczy o najwyższe cele. Ekipa ta ma w swoim składzie wielu znakomitych piłkarzy, którzy są w stanie zmienić przebieg meczu w każdej chwili. W finale Pucharu Polski Legia z pewnością będzie chciała udowodnić swoją wyższość nad rywalem i zdobyć kolejne trofeum. Mecz Legia Warszawa – Raków Częstochowa w finale Pucharu Polski zapowiada się więc bardzo emocjonująco. Obie drużyny będą chciały zdobyć to ważne trofeum i udowodnić swoją siłę. Kibice mogą spodziewać się wyrównanego meczu, z mnóstwem akcji i bramek.

 

Raków Częstochowa to z kolei drużyna, która zaskakuje w każdym sezonie. Ekipa ta ma w swoim składzie wielu solidnych piłkarzy, którzy grają z dużą determinacją i nie boją się podejmować wyzwań. W finale Pucharu Polski Raków z pewnością będzie pokazać, że Tytuł Mistrza Polski, po który zmierzają odnajduje swoje odzwierciedlenie w grze piłkarzy.

Legia Warszawa - Raków Częstochowa: typy

W tym meczu nie ma wyraźnego faworyta. Puchary rządzą się swoimi prawami, a w tym meczu powinno wpaść kilka bramek. Różnica klas w przypadku tych drużyn jest znikoma, dlatego myślę, że obie drużyny będą przeprowadzały sporo akcji ofensywnych. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

1.83

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Legia Warszawa - Raków Częstochowa: Przewidywane składy

Legia: Tobiasz – Jędrzejczyk, Augustyniak, Ribeiro – Wszołek, Slisz, Josue, Kapustka, Mladenović – Muci, Pekhart

Raków: Kovacević – Racovitan, Arsenić, Petrasek – Tudor, Papanikolaou, Lederman, Jean Carlos – Nowak, Lopez – Gutkovskis

Legia Warszawa - Raków Częstochowa: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowe spotkanie w ramach finału Pucharu Polski, pomiędzy Legią Warszawa a Rakowem Częstochowa, odbędzie się 2 maja o 16:00 na PGE Narodowy w Warszawie. Mecz będzie transmitowany przez stację Polsat Sport z polskim komentarzem.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!