Pobierz aplikację betfan na telefon
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk: typy, kursy, zapowiedź (04.11) | Ekstraklasa
Piątkowy mecz o 20.20 zapowiada się na wielkie strzelanie. Legia w poprzedniej kolejce zachwyciła wszystkich i rozbiła Jagiellonię aż 5:2. Lechia również wygrała. Czyżby efekt nowej miotły w Gdańsku zadziałał na tyle, że będą oni w stanie wygrać na Łazienkowskiej? Historia pokazuje, że raczej ciężko Lechii  Gdańsk o punkty na tak trudnym terenie jakim jest Warszawa i bój z Legią. Zapraszam na typy pod to spotkanie oraz krótką zapowiedz tego co nasz czeka! 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ekstraklasa: Legia Warszawa – Lechia Gdańsk (04.11, 20:30) – Zapowiedź

W poprzedniej kolejce bohaterem Wojskowych został Portugalczyk, Josue. Zanotował hat trick i był po prostu najlepszy na placu. Bardzo dobrze odpowiedział tym, co mogli mieć do niego uwagi co do jego zachowania w meczu w Płocku. Piłka nożna to piękno, a to piękno kocha takich techników jak Josue. W zespole gości, bohaterem sprzed tygodnia został Łukasz Zwoliński, który uratował zwycięstwo Lechii. Lechia na 5 ostatnich meczów, przegrała tylko raz z Rakowem Częstochowa. Widać wyraźnie, że nowy trener postawił ten zespół na nogi. Patrząc na historię spotkań Legii z Lechią Gdańsk można wysnuć wniosek, że o punkty Lechii będzie bardzo trudno, bowiem, na 10 ostatnich meczów przy Łazienkowskiej tylko raz zdołali wygrać, 3 razy remisowali i aż 6-krotnie przegrywali.

Ekstraklasa: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk (04.11, 20:30) - Typy bukmacherskie, kursy

1.69

LEGIA WYGRA

betfan
  Legia nie zwykła przegrywać u siebie, a zwłaszcza z Lechią Gdańsk. Obstawiam, że Legia wygra i będzie gonić Raa

Ekstraklasa: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk (04.11, 20:30) - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Sobotni mecz pomiędzy Radomiakiem Radom, a Śląskiem Wrocław w ramach trzynastej kolejki Ekstraklasy odbędzie się 15 października o 12.30, na Stadionie Miejskim w Radomiu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach CANAL + Sport 3 oraz CANAL + Sport  z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!