Pobierz aplikację betfan na telefon
Legia Warszawa – Karabach Agdam. „Wojskowi” faworytami

Legia Warszawa – Karabach Agdam. W czwartek o godzinie 20:00 mistrz Polski zagra na swoim stadionie z azerską drużyną o awans do fazy grupowej Ligi Europy. To spotkanie możecie typować w BETFAN.

TRUDNA SYTUACJA W AZERBEJDŻANIE

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to w czwartek będziemy cieszyć się z awansu dwóch polskich klubów do fazy grupowej LE. Najpierw Lech Poznań zagra z Charleroi, a później Legia spotka się z Karabachem. Zdecydowanie łatwiejsze zadanie mają „Wojskowi”. Przede wszystkim w Azerbejdżanie jest bardzo napięta sytuacja. W tym kraju wprowadzono stan wojenny i wydano decyzję o zakazie lotów cywilnych. Przez to nawet nie wiadomo, czy spotkanie Legia – Karabach się odbędzie. Mamy jednak nadzieję, że tak się stanie.

LEGIA JEST FAWORYTEM

W BETFAN możecie typować, jak potoczą się losy tego spotkania. Analitycy legalnego polskiego bukmachera uważają, że Legia Warszawa ma aż 70% szans na pokonanie Karabachu i awans do fazy grupowej Ligi Europy. Można powiedzieć, że obowiązkiem drużyny Czesława Michniewicza jest wygranie z azerską ekipą. Dariusz Mioduskiw trakcie sezonu zmienił pierwszego trenera po to, by znaleźć się w tych elitarnych rozgrywkach.

Gdzie obejrzeć mecz Legia Warszawa – Karabach Agdam? Transmisja w TV dostępna będzie na kanale TVP Sport. W Internecie natomiast to spotkanie będzie dostępne na stronie sport.tvp.pl i w aplikacjach mobilnych.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!