Pobierz aplikację betfan na telefon
Legia Warszawa. Gdzie oglądać na żywo mecze Wojskowych?

Legia Warszawa. Gdzie oglądać na żywo mecze Wojskowych? Fani stołecznych Legionistów oraz entuzjaści piłki chcący obejrzeć spotkanie najbardziej utytułowanego polskiego klubu piłkarskiego mogą szukać transmisji zarówno w telewizji, jak i w internecie. Ciekawą przygodą może być również wycieczka na stadion Legii przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie.

Z naszego artykułu na temat transmisji meczów Legii Warszawa na żywo dowiesz się:

Wszystkie ligowe mecze Legii Warszawa tylko w Canal+

Większość kibiców Ekstraklasę w telewizji kojarzy przede wszystkim ze znaczkiem Canal+. Stacja ta posiada prawa do transmisji spotkań najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce od 1995 roku, choć przez lata część meczów oglądaliśmy także w Telewizji Polskiej czy TVN. Jeżeli chcemy więc oglądać w telewizji wszystkie mecze Legii Warszawa na żywo, koniecznie zainwestować musimy w abonament z kanałami tej właśnie stacji. O jakie konkretnie kanały chodzi?

 • Canal+ Sport
 • Canal + Sport 2
 • Canal + Sport 3
 • Canal + Sport 4
 • Canal + Family
 • Canal + Premium

Ile musimy zapłacić, jeżeli chcemy obejrzeć wszystkie mecze Legii Warszawa w sezonie? Pakiety u poszczególnych dostawców kosztują tyle samo, najwięcej zależało będzie zatem od promocyjnych zniżek na pierwsze miesiące za darmo i od podstawowego abonamentu.

 • Canal+ – pakiet Sport za 50 zł
 • Netia – pakiet Canal+ Prestige za 49,99 zł
 • Orange – pakiet Canal+ Prestige za 49,99 zł (pierwsze 3 miesiące 0 zł)
 • UPC – pakiet Canal+ Prestige za 49,99 zł
 • Vectra – pakiet Canal+ Prestige za 49,99 zł (pierwsze 4 miesiące 24,99 zł)

Niedzielni kibice Legii mogą mieć ponadto nadzieję, że mecz drużyny z Łazienkowskiej zostanie wybrany jako hit kolejki. Sprawi to, że wyświetlony zostanie w ogólnodostępnym kanale sportowym telewizji publicznej.

Mecze Legii online wypróbujemy za darmo przez 30 dni. Co potem? 

Dzięki ofercie “Canal+ przez internet” mecze Legii Warszawa są bardzo łatwo dostępne online. Wystarczy tylko, że wykupimy abonament sportowy kosztujący 50 zł na stronie www.canalplus.com/pl/ Dzięki niemu będziemy mieli dostęp nie tylko do wszystkich spotkań Ekstraklasy, ale również Premier League, Serie A, Bundesligi oraz połowy każdej kolejki La Liga.

Warto wiedzieć, że dostępna jest również aplikacja CANAL+ na Androida oraz iOS. Dzięki temu meczów Legii w Ekstraklasie nie ominiemy także podczas podróży. Mobilna i przeglądarkowa wersja dostępna jest również dla tych osób, które są abonentami stacji i nie mają w danej chwili możliwości oglądania Legionistów w telewizji.

W normalnych warunkach problemu nie sprawia nabycie biletu na mecz Legii na stadionie

W porównaniu do spotkań najlepszych drużyn z całej Europy, mecze Legii mają ten plus, że na żywo obejrzeć możemy je dosłownie. Wystarczy tylko wybrać się do Warszawy, gdzie znajduje się Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Położony jest przy ul. Łazienkowskiej 3.

Bilety na Legię z łatwością kupimy w internecie. Można je dostać na stronie internetowej bilety.legia.com. Z powodów obostrzeń pandemicznych w sezonie 2020/2021 wejście na stadion nie zawsze będzie możliwe. Jeśli organizatorzy spotkania przewidują taką opcję, informacja pojawi się na stronie internetowej kilka dni przed meczem wraz z opcją rezerwacji miejsc. Wejściówkę kupimy także w kasach przy stadionie, otwartych od poniedziałku do piątku, a także w dzień meczowy od godz. 8.00.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!