Legia Warszawa – Drita. Jaki będzie debiut Michniewicza?

Legia Warszawa – Drita. W IV rundzie eliminacji Ligi Europy „Wojskowi” zmierzą się na swoim stadionie z mistrzem Kosowa. To spotkanie możecie typować w BETFAN.

LEGIA WARSZAWA – DRITA. MICHNIEWICZ DEBIUTUJE

W Legii Warszawa nie jest nudno. Aleksandar Vuković został zwolniony z funkcji trenera pierwszej drużyny, a jego obowiązki przejął Czesław Michniewicz. Selekcjoner reprezentacji U-21 ma za zadanie awansować z „Wojskowymi” do fazy grupowej Ligi Europy. Najpierw jednak trzeba wyeliminować Dritę.

W BETFAN możecie zresztą typować, kto przejdzie dalej. Według analityków legalnego polskiego bukmachera Legia ma aż 92% szans na awans do IV rundy. el. Ligi Europy Tam czekać będzie Karabach Agdam, czyli ekipa, która już nie robi takiego wrażenia, jak jeszcze kilka lat temu. W tym sezonie w lidze po trzech meczach zajmują dopiero piąte miejsce (na osiem drużyn), a z III rundy Ligi Mistrzów zostali wyeliminowali przez Molde.

– Europa nie zna jeszcze dobrze kosowskiej piłki, a nasz futbol rośnie z roku na rok. Podejrzewam więc, że my wiemy dużo więcej o Legii, niż Legia wie o nas. Myślę, że to na plus dla nas – mówił przed mecze Legia – Drita na łamach „Super Expressu” trener Ardijan Nuhiji.

TRANSMISJA W TV I ONLINE STREAM

Gdzie obejrzeć mecz Legia Warszawa – Drita? Transmisja w TV z tego spotkania odbędzie się na kanale TVP 2. W Internecie ta potyczka będzie dostępna do obejrzenia na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!