Legia – Jagiellonia: Typy, kursy, zapowiedź 12.05. Ekstraklasa

Bartłomiej Cichecki

11 maja 2023

Legia - Jagiellonia: Typy, kursy, zapowiedź 12.05. Ekstraklasa

Legia swój sezon przejściowy potraktowała naprawdę na serio i już z pucharem Polski w rękach dogrywa sezon ligowy do końca. Podobnie Jagiellonia która z walki o utrzymanie się w lidze już zdążyła się wymiksować dzięki kilku dobrym meczom. Jak nie wiele trzeba, by utrzymać się w Ekstraklasie… Legia raczej przed publicznością w Warszawie będzie chciała zagrać jeszcze jeden koncert, by podziękować kibicom za wsparcie podczas całego sezonu. Na to spotkanie nie trzeba zapraszać w ostatnich latach więc miłej lektury. Oto typy bukmacherskie do meczu Legia Warszawa – Jagiellonia. 

Legia – Jagiellonia – zapowiedź meczu

Legia w całym sezonie doznała tylko 5 porażek co jest drugim najlepszym wynikiem w całej lidze oraz drugim wynikiem jeśli chodzi o wygrane mecze. Goście nie mogą pochwalić się w zasadzie niczym. Niczym poza dwójką w ataku. Obaj panowie w ataku Jagi strzelili łącznie 60 procent wszystkich goli Jagiellonii w całym sezonie.

Legia przy Łazienkowskiej przegrywa z Jagiellonia co trzeci mecz. Ostatnie 9 meczów to 3 porażki, a ostatnia z nich w 2020 roku. 

Goście są wybitni i najlepsi w całej Ekstraklasie podczas trwającej kampanii w jednym. W remisowaniu. Aż 13 razy dzielili się punktami. Najczęściej na wyjazdach. Dziesięć remisów w delegacji to rzadki wynik. Legia z koeli u siebie w tym sezonie nie przegrała.  

 
 

Legia - Jagiellonia - Typy

Legia jest już pewna swego. Ma puchar oraz drugie miejsca. Postawię na to bramki gospodarzy, gdyż goście mogą przyjechać do Warszawy z przeświadczeniem, że to ich obowiązek zagrać w tym meczu, ale z Legią raczej nie mają szans. Obawiam się, że po cichu Jaga nie zagra na maksa i Legia to brutalnie wykorzysta.

2.95

LEGIA POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

 

Legia - Jagiellonia - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Piątkowy mecz Ekstraklasy Legia kontra Jagiellonia odbędzie się 12. maja na Stadionie Miejskim w Warszawie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy