Pobierz aplikację betfan na telefon
Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze: Typy, kursy, zapowiedź 18.11
Trwa przerwa meczach ligowych, choć to też dobry moment, by nadrobić zaległe kolejki. Lechia Gdańsk, wraz z Górnikiem Zabrze, korzystają właśnie z tej okazji po to, by rozegrać zaległą drugą kolejkę Ekstraklasy. Jest to ostatnia szansa, żeby gospodarze mogli przerwę zimową przetrwać poza strefą spadkową. Czy uda im się tego dokonać? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Górnik Zabrze (18.11, 20:30) – zapowiedź meczu

Nim wszyscy w pełni skupia się na Mistrzostwach Świata i naszej reprezentacji, możemy jeszcze ostatni raz przed przerwą zimową przeżyć emocje związane z Ekstraklasą. Lechia Gdańsk ma za sobą ciężki okres trzech przegranych spotkań, w tym jedno w pucharze Polski, po równej grze z Legią Warszawą. Samą grę gospodarze mają w tym sezonie bardzo w kratkę, choć więcej jest tych gorszych momentów. przez co znajdują się obecnie w strefie spadkowej. Ich starcie z Górnikiem Zabrze może im dać bezpieczną strefę na okres zimowej przerwy. Jest z pewnością na to szansa, bo goście też mają za sobą dwie porażki i słabszą formę.

Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze (18.11, 20:30) - typy i przewidywane składy

Typy Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze

Lechia nie przegrała żadnego z trzech ostatnich starć z Górnikiem Zabrze. Teraz z pewnością celują w zwycięstwo, by dać swoim kibicom czas na odetchnięcie przynajmniej na okres zimowy. Na pewno będą zmotywowani zwłaszcza ostatnią porażką również na swoim terenie z Piastem Gliwice aż 1:3. Stawiam w tym starciu wygraną gospodarzy.

2.44

LECHIA GDAŃSK WYGRA

betfan

Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze (18.11, 20:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Lechii Gdańsk z Gónikiem Zabrze, odbędzie się 17 listopada o 20:30. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport i Canal+ Sport 3.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!