Pobierz aplikację betfan na telefon
Lech – Qarabag: Eliminacje Ligi Mistrzów. Quiz

Już 5 lipca Lech Poznań rozegra swój pierwszym mecz eliminacji Ligi Mistrzów. Rywalem Kolejorza będzie mistrz Azerbejdżanu Qarabag. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was quiz sprawdzający wiedzę o historii występów Lecha w europejskich pucharach oraz o przygotowaniach Kolejorza do sezonu. Będą pytania trudniejsze i łatwiejsze, ale wynik 8/10 to rezultat satysfakcjonujący. Sprawdź swoją wiedzę nt. Lecha Poznań.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Lech Poznań – Qarabag Agdam: 1. runda eliminacji Ligi Mistrzów: (05.07, 20:00)

Pierwszy mecz Lech Poznań – Qarabag Agdam obędzie się 5 lipca o godzinie 20:00 na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Sprawdź swoją wiedzę i weź udział w przygotowanym przez nas quizie.

29
Created on By Lech - Qarabag: Eliminacje Ligi Mistrzów. QuizKamil Błaszczyk
Lech - Qarabag: Eliminacje Ligi Mistrzów. Quiz

Lech - Qarabag. Quiz wiedzy przed pierwszym meczem Kolejorza w europejskich pucharach

Już 5 lipca Lech Poznań rozegra swój pierwszy mecz eliminacji Ligi Mistrzów. Rywalem Kolejorza będzie mistrz Azerbejdżanu Qarabag. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was quiz sprawdzający wiedzę o historii występów Lecha w europejskich pucharach oraz o przygotowaniach Kolejorza do sezonu. Będą pytania trudniejsze i łatwiejsze, ale wynik 8/10 to rezultat satysfakcjonujący. Sprawdź swoją wiedzę nt. Lecha Poznań.

1 / 10

1. Ostatni mecz Lecha w europejskich pucharach miał miejsce w sezonie 2020/2021, jaką drużynę podejmował wtedy Lech przy Bułgarskiej?

2 / 10

2. Jakim wynikiem skończył się mecz wspomniany w poprzednim pytaniu?

3 / 10

3. W którym sezonie Lechowi udało się awansować z grupy Ligi Europy po ograniu Manchesteru City, czy dwóch remisach z Juventusem?

4 / 10

4. 8 goli, tyle najwięcej dla Lecha strzelił dotychczas w europejskich pucharach jeden z zawodników, kto to taki?

5 / 10

5. Z kolei największą ilością minut w europejskich pucharach dla Lecha może pochwalić się?

6 / 10

6. Z jaką drużyną Lech zagrał ostatni mecz sparingowy przed pierwszym spotkaniem eliminacji Ligi Mistrzów?

7 / 10

7. Którą portugalską drużynę opuścił na rzecz Lecha Alfonso Sousa?

8 / 10

8. Do dwóch ostatnich mistrzostw ligi Lecha doprowadził trener Maciej Skorża, który trener jednak triumfował z poznańskim klubem w 2009/2010?

9 / 10

9. Jaka drużyna czeka w ćwierćfinale kwalifikacji do Ligi Mistrzów na zwycięzcę pary Lech - Qarabag?

10 / 10

10. W poprzednim sezonie Qarabag awansował do play-off Ligi Konferencji, jednak od razu został zatrzymany przez francuską drużynę, którą?

Your score is

The average score is 51%

0%

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!