Lech Poznań – Zagłębie Lubin: Typy, kursy, zapowiedź 19.02. Ekstraklasa

Jan Paździerski

19 lutego 2023

lech-poznan-velde-typy-zapowiedz-europejskie-puchary

Już w najbliższą niedzielę, kolejne mecze PKO BP Ekstraklasy. Lech Poznań w ramach 21 kolejki podejmie na własnym stadionie przy Bułgarskiej zespół Zagłębia Lubin. Piłkarze Lecha wracają do obowiązków w rozgrywkach krajowych, po ostatnim remisie 0:0 w lidze konferencji. Czy Lech zdoła pokonać zagłębie? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy.

Lech Poznań – Zagłębie Lubin: Zapowiedź meczu

To spotkanie, mimo różnicy w ligowej tabeli wynoszącej aktualnie 16 punktów przewagi dla zespołu z Poznania, zapowiada się niezwykle ciekawie. Zagłębie nie jest łatwym przeciwnikiem dla Kolejorza, bowiem w siedmiu ostatnich spotkaniach między tymi zespołami przy Bułgarksiej Lech zwyciężył tylko raz.
Zagłębie w poprzedniej kolejce przegrało z zespołem Piasta Gliwice. Była to 6 porażka w ciągu ostatnich 8 meczy. Waldemar Fornalik nie może być zadowolony ze swoich podopiecznych, lecz mecze z  Lechem rządzą się własnymi prawami. Goście zwyciężyli na inaugurację rundy wiosennej, co było pierwszym zwycięstwem od sierpniowego zwycięstwa z Miedzią.

Lech Poznań - Zagłębie Lubin: Typy

1.60

LECH POZNAŃ

STRZELI + 1,5 GOLA

betfan

Lech powinien wyjść nastawiony bardzo ofensywnie, ze względu na nie pewną sytuację w górze tabeli. Jeżeli Lech się potknie w tym spotkaniu, to przewaga nad Widzwem wynosić będzie zaledwie jeden punkt. Słabo dysponowane Zagłębie może okazać się łatwym rywalem dla piłkarzy Kolejorza. Obstawiam, że Lech strzeli powyżej 1,5 gola.

Lech Poznań - Zagłębie Lubin: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Niedzielny mecz Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Zagłębiem Lubin odbędzie się 19 lutego na INEA Stadion w Poznaniu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy