Pobierz aplikację betfan na telefon
Lech Poznań zdobędzie pierwsze punkty w LE?

Lech Poznań – Standard Liege. W czwartek o godzinie 18:55 rozpocznie się mecz 3. kolejki Ligi Europy. W BETFAN możesz typować, jak potoczą się losy tego spotkania.

LECH POZNAŃ LICZY NA PIERWSZĄ WYGRANĄ

2:4 Z Benfiką, 0:1 z Rangersami. Wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że sam awans Lecha do fazy grupowej LE jest wielkim wydarzeniem i nie należy wymagać od tej drużyny cudów. Pozostaje jednak niedosyt, bo w obu meczach „Kolejorz” miał szansę na remis z wyżej notowanymi rywalami. Ale to już przeszłość. Teraz czas na Standard Liege. Jak nie wygrać z nimi, to z kim?

Drużyna z Belgii przegrała 0:2 z Rangersami i 0:3 z Benfiką. Grała gorzej od wicemistrza Polski, nie strzeliła nawet żadnego gola, a straciła tyle samo. W naszej opinii to Lech Poznań jest faworytem tego spotkania, które możecie typować w BETFAN. Analitycy legalnego polskiego bukmachera sądzą, że „Kolejorz” wygra na 40%. Na 31% zwycięży Standard, a na 29% padnie remis.

TRANSMISJA W TV I ONLINE STREAM

Gdzie obejrzeć mecz Lech Poznań – Standard Liege? Transmisja w TV z tego spotkania odbędzie się na kanale TVP Sport. W Internecie tę potyczkę będzie można zobaczyć na stronie sport.tvp.pl.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!