Pobierz aplikację betfan na telefon
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok: Typy, kursy, zapowiedź 27.05. Ekstraklasa

W Poznaniu czeka nas mecz o trzecie miejsce w Ekstraklasie, o które powalczy Lech Poznań. W zasadzie Lech musi tę lokatę tylko utrzymać i brązowy medal będzie należeć do nich. Piłkarze z Białegostoku są już myślami na wakacjach tuż po tym jak matematycznie zapewnili sobie utrzymanie. Lech z kolei może zakończyć ten wspaniały dla nich sezon czwartym zwycięstwem z rzędu. Nie ma co ukrywać, że zawsze lepiej smakuje trzecie miejsce i ćwierćfinał Ligi Konferencji niż bycie tuż za podium. Czy gospodarze wykonają wyrok? Zapraszam zapowiedź i typy do meczu Lech Poznań – Jagiellonia Białystok. 

Lech Poznań – Jagiellonia Białystok – zapowiedź meczu

Goście nie wygrali od trzech spotkań i raczej przedłużą tę serię do czterech spotkań. Lech Poznań musi wygrać ten mecz jeśli nie chce oglądać się na to co zrobi Pogoń Szczecin. Presja ze strony klubu z Pomorza będzie tylko rosnąć dlatego Lech musi zachować spokój, by nie powiększyć i tak już wysokiego bilansu porażek na stadionie przy ulicy Bułgarskiej. W tym sezonie Lech prezentował się gorzej u siebie niż na wyjazdach co jest sporą zmianą. Jeszcze dwa, trzy czy cztery sezony temu, zmorą Lecha były mecze na wyjazdach, a tymczasem okazuje się, że Kolejorz będzie najskuteczniej grającym zespołem w Ekstraklasie w meczach wyjazdowych. Jagiellonia ma szansę na wygranie drugiego w tym sezonie meczu w delegacji, podczas gdy jeśli wygra Lech będzie to ich dziewiąty triumf w meczu przed własną publicznością. Także historia nie przemawia za tym, by w sobotę na Bułgarskiej doszło do sensacji – Jaga ostatni raz wygrała tu ponad dwa lata temu.

 
 

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok - Typy

Lech jest zdeterminowany do tego, by tak wspaniały sezon zakończyć na podium i przed własnymi kibicami. Nie mam wątpliwości, że w sobotę zgotują im piekło na Bułgarskiej. Jagiellonia myślami na wakacjach nawet nie strzeli gola, bo Lech pokaże jej miejsce w szeregu.

1.82

OBIE NIE STRZELĄ GOLA

betfan

 

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy Lech Poznań kontra Jagiellonia Białystok odbędzie się 27. maja na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 
 
 
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!