Pobierz aplikację betfan na telefon
Lech Poznań – Benfica. Gdzie obejrzeć mecz?

Lech Poznań rozpoczyna swoje zmagania w fazie grupowej Ligi Europy. W pierwszym meczu zagra z faworytem do wygrania całej grupy D, czyli z Benfiką. W BETFAN możecie typować, jak potoczą się losy tego spotkania.

LECH POZNAŃ MA SZANSE NA WYJŚCIE Z GRUPY?

Benfica, Standard Liege, Rangers FC. To rywale „Kolejorza” w fazie grupowej LE. Na pierwszy rzut oka drużyna Dariusza Żurawia jest skazana na ostatnie miejsce. Gdy jednak przypomnimy sobie, w jakim stylu wicemistrz Polski przebrnął kwalifikacje do tych rozgrywek, to poważnie zastanawiamy się nad tym, czy uda im się wyjść z grupy.

O ile Benfica jest poza zasięgiem – chyba że zagra w swoim rezerwowym składzie – o tyle Standard Liege poprzedni sezon zakończył na niższym miejscu, niż Charleroi, czyli drużyna, którą Lech Poznań wyeliminował w 4. rundzie el. LE, a Legia Warszawa już rok temu udowodniła, że Rangersi to nie jest żadna drużyna z kosmosu.

TRANSMISJA W TV I ONLINE STREAM

Jesteśmy optymistami, ale przede wszystkim realnie patrzymy na to, jak „Kolejorz” zainauguruje swój udział w nowej edycji tych rozgrywek. W BETFAN możecie typować, jak potoczą się losy tego spotkania. Analitycy legalnego polskiego bukmachera sądzą, że Lech ma tylko 10% szans na pokonanie Benfiki.

Gdzie obejrzeć mecz Lech Poznań – Benfica? Transmisja w TV z tego spotkania odbędzie się na kanale TVP Sport. Natomiast w Internecie to starcie będzie można zobaczyć online na stronie sport.tvp.pl.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!