Pobierz aplikację betfan na telefon
Lecce – Torino: Typy, kursy, zapowiedź 12.03 | Serie A
Pora na kolejne pojedynki w ramach 26. kolejki Serie A, gdzie dzieje się naprawdę wiele. Lecce w jednym z pięciu starć tego dnia zagra z Torino. Goście nie są w stanie już nawiązać walki i regularnie punktować, by dostać się do strefy europejskich pucharów. Udało im się jednak ostatnio wygrać na swoim terenie, po kilku niepowodzeniach. Czy będą w stanie pójść za ciosem? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Lecce – Torino.

Lecce – Torino: zapowiedź meczu

Beniaminek poprawił ostatnim czasem swoje wyniki i udało im się wydostać ze strefy spadkowej. Wszystko wskazuje na to, że są na dobrej drodze, by nie od razu po awansie do Serie A, nie spaść. Przed nimi jeszcze jednak kilkanaście kolejke, gdzie muszą udowodnić swoją jakość. Torino to jednak bardzo mocna drużyna i na pewno nie będzie tutaj gospodarzom łatwo. Choć drużyna z Turynu nie ma za sobą najlepszego okresu, to jednak poprzednia wygrana, mimo że skromna, była w bardzo dobrym stylu, gdzie przede wszystkim dobrze działała lina defensywy.

Lecce - Torino: typy

Przed Torino ciężki wyjazd, bo Lecce bardzo poprawiło swoją grę w ostatnim czasie. Potrzebują jednak oni kompletu punktów, by jeszcze pomóc szczęściu w awansie do top 6. Z kolei Lecce będzie próbowało wywrzeć taką presję na rywalach, jak zrobili to w ich pierwszym bezpośrednim starciu w tym sezonie. Mimo, że przegrali, to potrafili stworzyć sporo sytuacji, choć nie udało im się ostatecznie trafić do bramki. Myślę, że są w stanie dokonać tego na swoim terenie. Stawiam, że gospodarze strzelą gola.

1.48

LECCE STRZELI GOLA

betfan

Lecce - Torino: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Lecce z Torino w ramach 26. kolejki Serie A odbędzie się 12 marca o 12:30 na Stadio Via del Mare w Lecce. Spotkanie będzie można obejrzeć, z polskim komentarzem, na Eleven Sports 1.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!