Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: zapowiedź i typy na 16.kolejkę G2 – Excel

LEC wchodzi w decydującą fazę. Do rozegrania pozostały jeszcze trzy kolejki, awans do play-off wywalczyły już na pewno dwie ekipy. Jest to Rogue oraz Fnatic. Kilka ekip wciąż ma szansę na awans, więc walka o te miejsca będzie ciekawa.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Terminarz i plan transmisji 16. kolejki:

Piątek, 04.03:

18:00 SK Gaming – Rogue (Polsat Games, Twitch)

19:00 Misfits – Astralis (Polsat Games, Twitch)

20:00 Vitality – MAD Lions (Polsat Games, Twitch)

21:00 G2 Esports – Excel Esports (Polsat Games, Twitch)

22:00 Team BDS – Fnatic (Polsat Games, Twitch)

LEC: Misfits – Astralis

 

1.24

WYGRANA MISFITS

betfan

W pojedynku Misfits z Astralis nie powinno być żadnych niespodzianek. Misfits grają bardzo równo i dodatkowo ich świetny mecz przeciwko G2, doda im skrzydeł na resztę sezonu. Astralis natomiast nie ma już szans na jakiekolwiek osiągnięcie w tym LEC i będą próbowali jedynie napsuć krwi faworytom. Misfits potrzebuje tej wygranej, aby zapewnić sobie miejsce w najlepszej czwórce tego splitu i spokojnie sobie awansować do fazy play-off. Ich ostatnie pięć pojedynków, to cztery zwycięstwa i dziś też będą zdecydowanymi faworytami.  

LEC: Vitality – MAD Lions

1.50

WYGRANA VITALITY

betfan

Vitality bardzo zawodzi w całym splicie. Ten super team był kreowany na łatwe zwycięstwo w lidze, posiadając takich zawodników jak Perkz czy Selfmade. Na ten moment, jednak mocno odstają od czołówki. Zwycięstwo z MAD Lions jest im bardzo potrzebne w kontekście walki o play-off. Jeżeli dziś wygrają, to awansują do tej fazy. Jedynym mocnym atutem Madryckich Lwów jest jungler – Elyoya, który miał mocny początek sezonu. Patrząc na cały przebieg ligi, jest to drugie największe rozczarowanie, zaraz po Pszczółkach. Kurs adekwatny do gry obu zespołów. Vitality nie powinno się tutaj potknąć.  

LEC: G2 Esports – Excel Esports

1.54

WYGRANA G2

betfan

G2 w swoim ostatnim meczu zrobili coś nieprawdopodobnego, mając przewagę w złocie w okolicach 12 tysięcy, zbliżając się do najszybszej gry w historii LEC, potrafili zagrać tak, że to Misfits wyszło zwycięsko z tego starcia, czego nikt się nie spodziewał w tamtym momencie. G2 gra ciekawego i przyjemnego lola, widać w nich przebłyski Samurajów z 2019 roku pomimo zmiany składu. Excel natomiast w tym sezonie gra bardzo dobrze, zajmują piątą lokatę i mają szansę zagrać w fazie play-off. Patrząc na ostatnie pięć meczów, zdołali wyjść zwycięsko aż 3 razy, pokonali: Team BDS, Astralis, MAD Lions.  

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!