Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: zapowiedź i typy na 10. kolejkę Vitality – Fnatic

Wczorajszy dzień zafundował nam nie lada emocje, przegrana Vitality, klęska Rogue czy fantastyczny mecz G2 przeciwko MAD Lions. Dzisiejszy dzień nie powinien przynieść wielu niespodzianek, chociaż tak samo miało być wczoraj. 

Terminarz i plan transmisji: 
17:00 Team BDS – Excel Esports (Polsat Games, Twitch)
18:00 Rogue – Misfits (Polsat Games, Twitch)
19:00 SK Gaming – MAD Lions (Polsat Games, Twitch)
20:00 G2 Esports – Astralis (Polsat Games, Twitch)
21:00 Vitality – Fnatic (Polsat Games, Twitch)

LEC: Team BDS – Excel Esports

BDS w każdym swoim meczu pokazują charakter, lecz ich pojedyncze, indywidualne błędy zazwyczaj przeważają na wyniku meczu i szalę zwycięstwa na konto przeciwników. Cinkrof gra bardzo dobrze i jest wiodącą postacią w swoim zespole. Excel wczoraj pokazało się z niesamowitej strony przeciwko Vitality i tym samym zdobyli ważne punkty. Dzisiejsze zwycięstwo pozwoliłoby im na poważnie myśleć o play-off. Tym bardziej, że Misfits zmierzy się dziś z Rogue.

Proponowany typ: zwycięstwo Excel kurs 1.51 w ofercie BETFAN

LEC: Rogue – Misfits

Nikt nie spodziewał się wczorajszej wtopy od Rogue. Drużyna podchodziła do tego meczu z bilansem 9:0, a przeciwnicy z bilansem 0:9. Testowanie nowych rozwiązań i kombinacji nie było zbyt dobre i przyniosło to negatywny wydźwięk i porażkę. G2 znajduje się już tuż za ich plecami. Misfits wygrało swoje dwa ostatnie mecze i są na pewno lepsi od Astralis, także nie należy ich lekceważyć, bo Rogue może znowu polec.

Proponowany typ: zwycięstwo Rogue kurs 1.30 w ofercie BETFAN

LEC: Vitality – Fnatic

Hit dzisiejszego dnia to pojedynek Vitality z Fnatic. Vitality zwodzi na całej linii. Drużyna pełna gwiazd, która miała wygrywać tę ligę i odnieść sukces na mistrzostwach, nie łapie się na razie do fazy play-off, do której dostanie się sześć ekip. Dodatkowo dziś stoi przed nimi nie lada wyzywanie, bo zagrają z Fnatic, które zajmuje aktualnie trzecie miejsce i bez względu na wynik na nim pozostanie. Pszczoły wydają się być w mentalnej rozsypce, a w miarę dobre występy Szwedzkiej organizacji powinny wziąć piecze nad tym meczem.

Proponowany typ: zwycięstwo Fnatic kurs 1.73 w ofercie BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!