Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: zapowiedź i typy na 6. kolejkę (02.07)

LEC w piątek rozpocznie trzeci weekend zmagań w aktualnym splicie. Za nami pięć kolejek rywalizacji, a na czele znajduje się G2 oraz Excel. Tylko jedno zwycięstwo mają na swoim koncie Misfits, Team BDS oraz SK Gaming. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Terminarz i plan transmisji:
Piątek, 01.07 
18:00 Team BDS – Misfits (Polsat Games, Twitch)
19:00 Vitality – SK Gaming (Polsat Games, Twitch)
20:00 Rogue – Excel (Polsat Games, Twitch)
21:00 Fnatic – Astralis (Polsat Games, Twitch)
22:00 MAD Lions – G2 Esports (Polsat Games, Twitch)

LEC: MAD Lions – G2 Esports

1.50

WYGRANA G2

 

betfan

 

Madryckie lwy zmierzą się z najbardziej utytułowaną europejską drużyną, czyli G2, które również lideruje w obecnym splicie. G2 potknęli się na ekipie, z którą nikt nie powinien na tej moment przegrać, czyli Team BDS, dla których jest to na razie jedyne zwycięstwo w trwających rozgrywkach. Ekipa Jankosa gra bardzo dobrze, przemyślanie oraz niezwykle aktywnie. Powinni wygrać ten pojedynek i umocnić się na pozycji lidera.
 

LEC: Rogue – Excel

1.77

WYGRANA ROGUE

 

betfan

 

To spotkanie będzie bardzo ciekawe, bo zmierzy się świetnie dysponowane w poprzednim splicie Rogue z kapitalnie grającym aktualnie Excel. Nie wiemy, do czego tak naprawdę zdolne jest XL, ponieważ wygrywali trudne mecze i niespodziewanie zajmują drugie miejsce w lidze. Rogue jest bardzo mocne, ale aktualnie nie pokazują tego w 100%. Mają już dwie porażki na swoim koncie. Ten mecz pokaże, w jakiej są formie i na co ich stać. Ekipa Malaranga ma twardy orzech do zgryzienia.
 

LEC: Team BDS – Misfits

1.64

WYGRANA MISFITS

 

betfan

 

 
Pierwszy mecz dnia to pojedynek, w którym może wydarzyć się wszystko. Team BDS ma na koncie zaledwie jedno zwycięstwo, ale odniesione na drużynie G2. Mimo to zajmują ostatnie miejsce. Podobnie radzi sobie Misfits. Króliczki, które w tamtym splicie dostały się do play-off oraz otarły się o możliwość wyjazdu ma MSI, obecnie grają słabo i też mają tylko jedną wygraną. Zapowiada się mecz pełen niewiadomych i spekulacji, ale renoma którą zbudowało Misfits w poprzednim splicie, jest wciąż obecna i myślę, że pokonają rywali. Ekipa, w której występuje 3 Polaków, raczej nie opuści ostatniego miejsca.
 
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!