Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: zapowiedź i typy na 3. kolejkę. G2 – MAD Lions

Dziś czeka nas ostatni dzień superweeku w LEC. 3. kolejka przygotowała dla nas hitowe starcie na sam koniec zmagań. G2 stanie przed ogromną szansą wygrania trzeciego spotkania i zbudowania sobie sporej zaliczki. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Terminarz i plan transmisji: 

Niedziela, 16.01.2022: 
17:00 Team BDS – Misfits (Twitch)
18:00 Vitality – Excel Esports (Twitch)
19:00 Rogue – Astralis (Twitch)
20:00 SK Gaming – Fnatic (Twitch)
21:00 MAD Lions – G2 Esports (Twitch)

LEC: Team BDS – Misfits

BDS, które w ładny sposób pokonało Excel, podejmuje dziś Misfits, które ma taki sam bilans, po wczorajszej porażce z Rogue. Ekipa Cinkroffa wyglądała wczoraj świeżo i przyjemnie się oglądało ich grę. Będzie to kolejny ciężki sprawdzian dla nowej organizacji, ale muszą łapać punkty na właśnie takich rywalach. Na pewno ujrzymy tutaj ciekawe akcje oraz kombinacyjną grę. Ponownie jednak przewiduję wygraną Team BDS.

Proponowany typ: wygrana BDS kurs 2.05 w ofercie BETFAN

LEC: Vitality – Excel Esports

Vitality ma za sobą bardzo nieudany początek wiosennego splita. Zaliczyli dwie porażki z mocnymi rywalami, ale dziś muszą wygrać, aby morale w drużynie minimalnie się podniosły. Super Team, na który Vitality było kreowane, póki co strasznie zawodzi i z topowymi zespołami nie radzi sobie najlepiej. Excel pokazało w meczu z G2, że potrafią walczyć i tanio skóry nie sprzedają, ale wczorajsza porażka na BDS pokazuje to, że raczej zakończą superweek z bilansem 0:3.

Proponowany typ: wygrana Vitality  kurs 1.32 w ofercie BETFAN

LEC: MAD Lions – G2 Esports

Będzie to pojedynek dwóch znakomitych ekip. Madryckie Lwy mają, póki co jedną porażkę na swoim koncie, dziś czeka ich największe wyzwanie w tym tygodniu. G2 prężnie idzie po 3 zwycięstwo w nowej odsłonie LEC. Ekipa Jankosia nie gra na razie wybitnie, ale skutecznie, co przynosi rezultaty w postaci zwycięstw. Po dwóch trudnych meczach dziś będą musieli wyczyścić, zresetować umysł i zagrać najlepszego lola, jakiego potrafią. Jeżeli uda się im zrobić bilans 3:0 po pierwszym weekendzie, będzie to bardzo dobry start dla formacji Ocelota i spora zaliczka.

Proponowany typ: wygrana G2 kurs 1.94 w ofercie BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!