Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: zapowiedź i typy na 12. kolejkę. Fnatic – MAD Lions
LEC powoli wkracza w decydującą fazę. Za nami już dwie kolejki rundy rewanżowej, ale jeszcze czeka nas sporo emocji związanych z udziałem zespołów w play-off. Żaden z nich nie jest jeszcze pewny miejsca w kolejnej rundzie. Podczas piątkowych spotkań najciekawiej zapowiada się pojedynek Fnatic z MAD Lions. Sporo emocji powinno być również w starciu Vitality z Excel Esports. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Terminarz i plan transmisji:

Piątek 29.07

18:00 SK Gaming – Astralis (Polsat Games, Twitch)
19:00 Rogue – Misfits (Polsat Games, Twitch)
20:00 Vitality – Excel Esports (Polsat Games, Twitch)
21:00 Team BDS – G2 Esports (Polsat Games, Twitch)
22:00 Fnatic – MAD Lions (Polsat Games, Twitch)

LEC: Rogue – Misfits – zapowiedź

 

1.32

WYGRANA ROGUE

betfan

Rogue to lider tabeli, który po dwóch porażkach na początku splitu zanotował serię ośmiu wygranych z rzędu i rozsiadł się wygodnie na czele. Tydzień temu jednak zostali przystopowani przez G2, które wróciło na zwycięską ścieżkę. Rogue mimo porażki z G2 wciąż jest głównym faworytem do zajęcia pierwszego miejsca na zakończenie fazy zasadniczej, ale żeby tak się stało, to nie mogą sobie pozwalać na wpadki ze słabszymi zespołami.

  Misfits fatalnie rozpoczęło rozgrywki w letnim splicie. Na start zanotowali cztery porażki i wydawało się, że wypadli z gry o play-off. Jednak po złej serii przyszło odwrócenie karty i Króliczki zanotowały passę pięciu wygranych z rzędu, które pozwoliły im zagościć w górnej części tabeli. Poprzedni weekend był jednak słaby w ich wykonaniu. Zanotowali dwie porażki i wypadli z top 6. Mecz z Rogue będzie dla nich jeszcze trudniejszy, więc prawdopodobnie czeka ich trzecia porażka z rzędu.

LEC: Vitality – Excel Esports – zapowiedź

1.71

WYGRANA EXCEL

betfan

Vitality i Excel to dwa zespoły z górnej części tabeli, które całkiem dobrze radzą sobie w tym splicie. Wprawdzie od Vitality oczekuje się trochę więcej, ale biorąc pod uwagę ich fatalne wyniki w wiosennych rozgrywkach, trzeba docenić, że zanotowali progres. Excel natomiast to na ten moment największej zaskoczenie. Po 11. kolejkach mają na koncie 7 zwycięstw i zaledwie cztery porażki. Tydzień temu Vitality zaliczyło porażkę z MAD Lions oraz pokonali Misfits. Excel natomiast zanotowało dwie wygrane, w tym z Fnatic, czyli ekipą, która miała walczyć o czołowe lokaty, ale jest na ten moment największym rozczarowaniem. W pierwszej rundzie w pojedynku Vitality z Excel górą byli Ci pierwsi i myślę, że taki wynik może się powtórzyć.

LEC: Fnatic – MAD Lions – zapowiedź

1.60

WYGRANA MAD LIONS

betfan

Fnatic kompletnie zawodzi w wiosennym splicie. Aktualnie notują serię czterech porażek z rzędu i na horyzoncie pojawia się widmo piątej, ponieważ zmierzą się z MAD Lions, czyli drużyną, która wygląda bardzo dobrze w ostatnim czasie, zajmuje drugą lokatę i ma tyle samo punktów, co prowadzące Rogue. Madryckie Lwy w przeciwieństwie do Fnatic ma serię czterech zwycięstw z rzędu. Fnatic przegrało z nimi w pierwszej rundzie i wydaje mi się, że przy obecnej dyspozycji nie mają co liczyć na udany rewanż.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!