Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: zapowiedź i typy na 11. kolejkę. G2 – Rogue
LEC wczoraj nie przyniósł niespodzianek. Faworyci wygrywali swoje mecze, a na czele tabeli nie doszło do żadnych zmian. Wciąż prowadzi Rogue, które wygrało osiem meczów z rzędu, tuż za nimi plasuje się MAD Lions, a trzecie miejsce zajmuje Vitality. Dziś czeka nas hit rundy, ponieważ liderujące Rogue zmierzy się z triumfatorem wiosennego splitu, czyli G2. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<


Terminarz i plan transmisji na 11. kolejkę:

Sobota 23.07

17:00 Team BDS – Astralis (Polsat Games, Twitch)
18:00 SK Gaming – MAD Lions (Polsat Games, Twitch)
19:00 Vitality – Misfits (Polsat Games, Twitch)
20:00 Rogue – G2 Esports (Polsat Games, Twitch)
21:00 Fnatic – Excel Esports (Polsat Games, Twitch)

LEC: SK Gaming – MAD Lions – zapowiedź i typ

1.37

WYGRANA MAD LIONS

betfan

  SK Gaming notuje dobrą serię trzech zwycięstw z rzędu i to nie z byle jakimi przeciwnikami. Tydzień temu pokonali G2 i Excel, a wczoraj poradzili sobie z Team BDS. Wcześniej zanotowali zaledwie jedno zwycięstwo w siedmiu kolejkach, stąd ich odległa dziewiąta pozycja. MAD Lions imponuje formę w letnim splicie i na ten moment jest gorsze tylko od Rogue. Madryckie Lwy pokonały wczoraj Vitality i umocniły się na pozycji wicelidera. MAD Lions zawiodło we wiosennych rozgrywkach, ponieważ nie dostali się nawet do fazy play-off, ale letni split jest dla nich bardzo udany i wszystko wskazuje na to, że tym razem znajdą się w „6”. SK Gaming mimo dobrej formy, nie powinno być dla nich wyzwaniem.

LEC: Rogue – G2 Esports – zapowiedź i typ

1.69

WYGRANA ROGUE

betfan

Będzie to hit nie tylko tej kolejki, ale całej rundy rewanżowej, ponieważ zmierzy się obecnie najlepsza drużyna trwającego splitu ze zwycięzcą wiosennych rozgrywek. G2 na razie zawodzi, ale musi zacząć wygrywać, ponieważ na ten moment nie mieszczą się nawet w czołowej „6”. Wczoraj przerwali serię czterech porażek z rzędu, ale mierzyli się z przeciętnym Astralis, więc trudno mówić już o wyjściu z kryzysu. Dziś czeka ich prawdziwy test, ponieważ zmierzą się z Rogue, które notuje passę ośmiu wygranych i pewnie zmierza ku zajęciu pierwszego miejsca w tabeli. Poprzedni mecz zakończył się wygraną G2, ale była to ostatnia porażka Rogue, od tamtej pory wygrali wszystkie pojedynki, a G2 zaledwie trzy razy było górą w ośmiu rozegranych spotkaniach.

LEC: Fnatic – Excel Esports – zapowiedź i typ

2.11

WYGRANA EXCEL

betfan

Fnatic wczoraj zaliczyło trzecią porażkę z rzędu i są obecnie na granicy gry w fazie play-off. Wprawdzie ich ostatnim rywalem było bardzo mocne Rogue, ale wcześniej słabo zaprezentowali się w meczach z Misfits oraz Vitality. Excel to aktualnie trzecia siła w tabeli, a wczoraj pokonali groźne Misfits, więc wydaje się, że mogą być zagrożeniem dla Fnatic. Poprzedni mecz tych ekip zakończył się właśnie wygraną Excel i moim zdaniem są w stanie powtórzyć ten wynik, chociaż spodziewam się wyrównanego meczu i trudno wskazać zdecydowanego faworyta.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!