Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: zapowiedź i typy na 10. kolejkę. Rogue – Fnatic
LEC rozpoczyna rundę rewanżową w fazie zasadniczej. Pierwsza runda przyniosła wiele sensacyjnych wyników. Zawodzi przede wszystkim G2, czyli triumfatorzy wiosennego splitu, który na ten moment nie mieszą się nawet w miejscach, które dają grę w play-off. Słabo spisuje się też Fnatic, natomiast zaskoczeniem pozytywnym jest postawa MAD Lions oraz Excel Esports. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Terminarz i plan transmisji 10. kolejki:

Piątek 22.07

18:00Team BDS – SK Gaming (Polsat Games, Twitch)
19:00 Misfits – Excel Esports (Polsat Games, Twitch)
20:00 Vitality – MAD Lions (Polsat Games, Twitch)
21:00 G2 Esports – Astralis (Polsat Games, Twitch)
22:00 Rogue – Fnatic (Polsat Games, Twitch)

LEC: Misfits – Excel Esports – zapowiedź i typ

1.94

WYGRANA MISFITS

betfan

  Oba zespoły zajmują miejsca, dające prawo gry w play-off. Obie również mają bilans 5 zwycięstw i 4 porażki. Excel pokonało Misfits na starcie tego splitu, ale aktualnie to ich rywale prezentują lepszą formę. Króliczki po katastrofalnym starcie i czterech porażkach z rzędu, zebrali w sobie moc i aktualnie są niepokonani od 5 pojedynków, a poradzili sobie w tym czasie z MAD Lions, Fnatic i G2. Sytuacja Excel wygląda zgoła odmiennie niż Misfits. Oni świetnie rozpoczęli rozgrywki, notując cztery zwycięstwa w pięciu pierwszych kolejkach. Teraz radzą sobie gorzej, a podczas poprzedniego weekendu dwukrotnie musieli uznać wyższość rywali, mimo że w obu spotkaniach byli zdecydowanym faworytem. Moim zdaniem Misfits zrewanżuje się za porażkę z pierwszej serii gier.

LEC: Vitality – MAD Lions – zapowiedź i typ

1.66

WYGRANA MAD LIONS

betfan

Letni split jest na razie dużo lepszy w wykonaniu tych ekip niż forma wiosenna. MAD Lions wiosną nie zdołało nawet wejść do najlepszej „6” i wygrało zaledwie 8 z 18 spotkań. Teraz mają już 6 wygranych w 9 pojedynkach, zajmują drugie miejsce i jeśli utrzymają formę, to z pewnością zobaczymy ich w fazie play-off. Vitality ma nieco gorszy bilans, bo wygrali 5 pojedynków, ale ich forma wyraźnie zwyżkuje. Wygrali 3 z ostatnich 4 spotkań, przegrywając jedynie z najlepszym obecnie Rogue. W pierwszej rundzie w bezpośrednim meczu lepsze było MAD Lions i myślę, że ponownie to madryckie lwy będą górą.

LEC: Rogue – Fnatic – zapowiedź i typ

1.61

WYGRANA ROGUE

betfan

Rogue podobnie jak wiosną prowadzi w rozgrywkach grupowych. Wprawdzie start tego splitu w ich wykonaniu był słaby, bo przegrali dwa mecze na inaugurację, ale po słabej inauguracji wrócili na właściwe tory i obecnie notują serię siedmiu zwycięstw z rzędu i ponownie są na czele tabeli. Fnatic rozgrywki rozpoczęło od wygranej właśnie z Rogue, ale ich obecna forma pozostawia wiele do życzenia. Tydzień temu przegrali oba pojedynki i nie zdobyli żadnego punkty. Musieli uznać wyższość Misfits oraz Vitality. Teraz również nie są faworytem i szykuje się trzecia porażka z rzędu, ponieważ Rogue aktualnie gra w innej lidze niż przeciwnicy i wygrana Fnatic byłaby niespodzianką.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!