Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: zapowiedź i typy na 4. kolejkę

Czas na drugi tydzień LEC, w którym zostanie rozegrana 4. i 5. kolejka. G2 jako jedyna drużyna jest niepokonana w całym splicie i wydaje się, że aktualnie grają w innej lidze niż ich przeciwnicy. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

LEC: SK Gaming – Astralis (24.06. godz. 18:00)

 

1.87

WYGRANA SK

 

betfan

 

SK Gaming na początek czwartej kolejki zmierzy się z Astralis. Obie ekipy nigdy nie były w czołówce tabeli. SK mierzyło się do tej pory z lepszymi zespołami niż Astralis, a Ci drudzy pokonali Team BDS oraz Misfits, czyli drużyny, które zajmują ostatnie miejsca w tabeli i pewnie do końca sezonu się to nie zmieni. SK przegrało mecze z Fnatic oraz Rogue, czyli ekipami topowymi. SK Gaming powinno poradzić sobie z duńskim zespołem.
Zwycięstwo SK, 1.87

LEC: Vitality – Excel (24.06. godz. 19:00)

2.03

WYGRANA EXCEL

 

betfan

 

Vitality w swoim czwartym meczu obecnego LEC zagra z Excel. Ci drudzy grają bardzo ciekawie i agresywnie, zmienili nieco skład oraz taktykę gry, co skutkuje zwycięstwami. Wygrali z Fnatic oraz Misfits, a przegrali z niepokonanym G2. Vitality natomiast, jak przyzwyczaili nas podczas ostatniego LEC, przegrali mecz z lepszą drużyną Mad Lions, a wygrali z BDS i Misfits, które mają bilans 0:3.

LEC: MAD Lions – Fnatic (24.06. godz. 22:00)

1.64

WYGRANA FNATIC

 

betfan

 

Madryckie Lwy zmierza się z Pomarańczowymi. Oba zespoły mają taki sam bilans, czyli 2 zwycięstwa i porażkę. Zaskakująca była porażka Fnatic, którzy przegrali z Excel. MAD Lions musieli uzanać wyższość Rogue, które niespodziewanie ma zaledwie jedną wygraną. Pomarańczowi wyglądają lepiej na ten moment i grają ciekawszego lola. Mad Lions w ostatnim splicie pokazywało, że są zagubieni i nie grają najlepiej, mają ważne zwycięstwa na koncie, ale to dopiero początek ich drogi. Fnatic wydaje się bardziej stabilne.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!