Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: zapowiedź i typy na 2. kolejkę, G2 – Rogue
LEC w sobotę rozegra mecze w ramach 2. kolejki. Pierwszy dzień raczej nie przyniósł niespodzianek, ale było sporo emocji, długie gry i ciekawe zagrania.

LEC: Astralis – Team BDS (18.06. godz. 17:00)

1.77

WYGRANA TEAM BDS

betfan

BDS zmierzy się z Astralis w sobotnim spotkaniu. Drużyna z trzema Polakami w składzie wczoraj wypuściła wygraną z rąk, podejmowali złe decyzje, mimo że do pewnego momentu wyglądali lepiej. Astralis wczoraj pokazało pazur na G2. Mieli dobry początek, ale później było to snowball i samuraje szybko dopisali zwycięstwo na swoje konto. Cinkrof wyglądał nieco słabiej niż we wcześniejszym splicie, ale Astralis pozwoli na nieco więcej.

LEC: SK Gaming – MAD Lions (18.06. godz. 18:00)

1.41

WYGRANA MAD LIONS

betfan

Madryckie Lwy pokonały wczoraj Vitality, które po raz kolejny w swoim super składzie nie potrafi wygrać meczu z kimś lepszym. Elyoya wygląda świeżo i gra to co zwykle, dziś dostają mecz na przetarcie i śrubowanie wyników w tym splicie. SK nie powinno tutaj sprawiać większych problemów, także Mad Lions w sobotni wieczór powinno odnieść drugie zwycięstwo w tym splicie.

LEC: G2 Esports – Rogue (18.06. godz. 21:00)

1.87

WYGRANA G2

betfan

Będzie to super starcie pomiędzy Rogue oraz G2. Łotrzyki wczoraj w bardzo zaciętym meczu wydarli zwycięstwo z rąk Pomarańczowych i dopisali pierwsze, ważne zwycięstwo na swoje konto. G2 wczoraj po kiepskim starcie podniosło się i zdemolowało Astralis. Reprezentanci Europy na MSI staną dziś przed ciężkim wyzwaniem, ale to co zaprezentowali nam w ostatniej fazie zakończonego wcześniej splitu, było pokazem siły tej formacji i dzisiaj będą mogli potwierdzić dobrą formę.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!