Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: trwa walka o finał. Czekają nas ciekawe starcia 01-02.04
LEC wkracza w decydującą fazę. Piątek i sobota przyniosą nam interesujące starcie. G2 i Vitality zagrają w drabince przegranych o dalszy udział w turnieju, natomiast Rogue i Fnatic zmierzą się w drabince wygranych w pojedynku o finał turnieju. Podczas tych meczów dostaniemy dawkę potężnych emocji i wydaje mi się, że sporej ilości map. Dolna oraz górna drabinka mają wiele do zaoferowania, a stawka jest bardzo wysoka.
Terminarz i plan transmisji:
Piątek, 01.04
18:00 G2 – Vitality (Polsat Games, Twitch)

Sobota, 02.04
17:00 Rogue – Fnatic (Polsat Games, Twitch)

LEC: G2 – Vitality (01.04. godz. 18:00)1.84

WYGRANA G2

betfan

Vitality zawodziło na każdym kroku podczas fazy zasadniczej. Dużo się w ich grze nie polepszyło, mają gwiazdy, ale głupie decyzje i indywidualne błędy zaważyły na ich zostawieniu, zajmując odległe miejsce w tabeli. Teraz mierzyć się będą na Samurajów z G2, którzy ulegli w 4-mapowym starciu  Fnatic. W splicie wiosennym jest 1:1 i teraz czeka nas w tym starciu wiele emocji i co najmniej 4 mapy. G2 potrafi zaskoczyć i wydaje mi się, że aktualnie są w lepszej formie niż Pszczoły z Perkzem na czele. Mecz z gatunku tych 50/50, ale z lekkim wskazaniem na G2.

LEC: Rogue – Fnatic (02.04. godz. 17:00)1.93

WYGRANA FNATIC

betfan

Wielu stawia, że to Fnatic wygrają cały split i pojadą na MSI reprezentować Europę, gdzie czekać będą bardzo silne ekipy. Starcie obu drużyn w splicie wiosennym jest remisowe. Oba zespoły wygrały po jednej mapier. Teraz jest walka o wszystko, nie ma już dolnej drabinki i przegrany żegna się ze splitem. Mecz będzie wyrównany i możemy oglądać pełne 5 map. Obie ekipy podkręciły tempo pod koniec ligi i zobaczymy jak po zmianach w patchach, będą się prezentowały w decydującym spotkaniu.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!