Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: start sezonu 2022! Vitality – Mad Lions

Już dziś zaczynamy wiosenny split w LEC, czyli League of Legends European Championship! Ten sezon będzie bardzo emocjonujący, ze względu na liczne transfery, nową drużynę, zmiany w sztabach trenerskich. W lidze weźmie udział 10 drużyn, które będą zbierały punkty, pozwalające im wyjechać i dostać się na Mistrzostwa Świata.

Terminarz i plan transmisji:

Piątek, 14.01.2022:

18:00 Vitality – MAD Lions (Twitch)
19:00 SK Gaming – Rogue (Twitch)
20:00 G2 Esports – Excel Esports (Twitch)
21:00 Misfits – Astralis (Twitch)
22:00  Team BDS – Fnatic (Twitch)

LEC: Vitality – MAD Lions

Mecz otwarcia to od razu będzie spotkanie na bardzo wysokim poziomie. Vitality w tym sezonie z odświeżonym i bardzo silnym składem są pretendentami do wygrania całego splitu. Na otwarcie zmierza się z MAD Lions, które po zmianach w składzie, będzie szukało swojego „nowego ja”. Mecz na pewno będzie równy, ale trzeba liczyć, że nowy super skład zwojuje tegorocznego Lec’a.

Proponowany typ: zwycięstwo Vitality kur 1.55 w ofercie BETFAN

LEC: SK Gaming – Rouge

O 19 bój stoczy ekipa SK Gaming z Rouge, obie drużyny są po lekkich zmianach. Drużynę Rogue, które reprezentowała Europę na Mistrzostwach Świata opuściło 2 najlepszych zawodników. Inspierd oraz Hans Sama. Kursy wydają się być troszkę zaniżone. SK lubiło zaskakiwać w ostatnim czasie, ale na początku rzadko im to wychodziło. Dziś raczej zobaczymy triumf Rogue.

Proponowany typ: zwycięstwo Rogue kurs 1.36 w ofercie BETFAN

LEC: G2 – Excel Esports

O 20 będziemy mogli podziwiać nowy skład G2, z Nowym toplanerem oraz botlanem. Czy samuraje są na tyle zgrani, aby móc rywalizować o najwyższe cele? Dzisiejszy dzień nam to pokaże. Drużyna Marcina jest faworytem w tym spotkaniu, ich celem będzie dostanie się do play off i udowodnienie, że problemy w drużynie były tylko chwilowe.

Proponowany typ: zwycięstwo G2 kurs 1.23 w ofercie BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!