Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: Misfits – Fnatic, typy, kursy, zapowiedź, transmisja
LEC wkracza w kolejną fazę play-off. Misfits i Fnatic zmierzą się w ćwierćfinale drabinki przegranych. Tydzień temu emocji nie brakowało. Oglądaliśmy bardzo ciekawe i wyrównane mecze. Byliśmy też świadkami reverse sweap w wykonaniu Fnatic, czego nikt by się nie spodziewał po ich dwóch pierwszych grach.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

LEC: Misfits – Fnatic (02.09. godz. 18:00) – zapowiedź

Misfits z góry było skreślane w meczu z G2 i można stwierdzić, że to się sprawdziło. Wprawdzie urwali Samurajom jedną mapę, ale to przez picki, które nie zadziałały tak, jak powinny. Króliczki mają szansę grać dalej i powalczyć o wyjazd na mistrzostwa świata, ale naprzeciwko stanie drużyna, która podniosła się z kolan.

Kto wygra?

Potencjalna wygrana przy stawce 100 PLN.

betfan

 

Fnatic przegrywało już z Excel 0:2, ale zdołali wygrać 3 kolejne mapy i zameldować się rundę dalej. W grze pomarańczowych widać było chęć zwycięstwa i wolę walki do końca. Chłodna głowa i przemyślane decyzje, doprowadziły ich do zwycięstwa. Powinno to zaprocentować i poprowadzić ich do zwycięstwa z Misfits, które nie wygląda najlepiej, a Fnatic dobrze czuje się w formule BO5.

LEC: Misfits – Fnatic (02.09. godz. 18:00) – typ

1.61

WYGRANA FNATIC

betfan

Fnatic po tym, jak odwróciło losy meczu z Excel, jest faworytem w pojedynku z Misfits. Ich ostatni bezpośredni mecz zakończył się wygraną Pomarańczowych i myślę, że podobnie będzie tutaj. Wiele wskazuje na to, że w półfinale drabinki przegranych to Fnatic zmierzy się z MAD Lions.

LEC: Misfits – Fnatic (02.09. godz. 18:00) – transmisja

Mecz Misfits z Fnatic, podobnie jak cały LEC transmitowany będzie na kanale Polsat Games, ale również na YouTube, gdzie ta telewizja również transmituje spotkania w ramach letniego splitu.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!