Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: G2 – Misfits – typy, kursy, zapowiedź, transmisja (27.08)
LEC w sobotę rozegra drugi mecz półfinałowy w drabince wygranych. G2 w splicie wiosennym dokonało czegoś niesamowitego, ponieważ w drabince przegranych zrobili wynik 12-0, czyli nie przegrali żadnej mapy. Szansa na taki wynik była znikoma, biorąc pod uwagę, jak radzili sobie w grupie. Finalnie to oni zostali mistrzami splitu wiosennego i reprezentowali Europe na MSI. Ich rywalem będzie ekipa Misfits. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

LEC: G2 – Misfits (27.08. godz. 17:00) – zapowiedź

G2 jako pierwsza drużyna na świecie zakwalifikowała się na tegoroczne Mistrzostwa Świata. Letni split był bardzo wyrównany i to ostatni tydzień zadecydował, że właśnie Samuraje zajęli pierwsze miejsce w tabeli i powalczą o zwycięstwo w play-off. Naprzeciw mistrzów wiosennego splitu stanie Misfits, które miało bardzo kiepski początek, ale skrupulatnie dążyli do celu, zbierali punkty i wywalczyli swoje miejsce w play-off. Niestety ich gra nie porywa i G2 będzie tutaj zdecydowanym faworytem. Samuraje walczą o kolejne trofeum. Podczas tego splitu poznamy kolejną drużynę, która będzie reprezentowała Europę na Mistrzostwach Świata wraz z G2. Caps i Jankos grają coraz lepiej, a Flakked jest kreowany na TOP1 strzelca w Europie, więc faworyt może być jeden.

LEC: G2 – Misfits (27.08. godz. 17:00) – typ

1.54

WYGRANA G2

HANDICAP -1.5

betfan

  G2 zajęło pierwsze miejsce w rundzie grupowej i jest faworytem w meczu półfinałowym z Misfits. Wygrana pozwoli im pozostać na ścieżce wygranych i ułatwi drogę do potencjalnego finału. Misfits nie powinno im zagrozić, dlatego myślę, że Samuraje wygrają to spotkanie 3:0 lub 3:1.

LEC: G2 – Misfits (27.08. godz. 17:00) – transmisja

Mecze rozgrywane w ramach letniego splitu są streamowane na kanale Polsat Games na YouTube oraz w telewizji na tym samym kanale. Fani e-sportu mają więc ułatwiony dostęp do tego, żeby podziwiać swoje ulubione zespoły w rozgrywkach LEC.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!