Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: Fnatic – Rogue: typy, kursy, zapowiedź (10.09)

LEC rozegra dziś finał dolnej drabinki, który wyłoni przeciwników dla G2. Wielki finał zostanie rozegrany w niedzielę, ale w sobotę nie powinno zabraknąć emocji. Zarówno Rogue, jak i Fnatic, to ekipy, które są bardzo mocne i można spodziewać się długiego i wyrównanego spotkania. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Fnatic – Rogue.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Fnatic – Rogue (10.09. godz. 17:00) – zapowiedź

Rogue przegrało w półfinale górnej drabinki z Rogue i powalczą z Fnatic o wielki finał letniego splitu. Łotrzyki wciąż szukają swojej optymalnej formy, ale jest to ich ostatnia szansa, aby udowodnić wartość w tym sezonie. Fnatic pewnie pokonało Mad Lions i zameldowali się w finale lower bracketu. Wyglądają oni bardzo dobrze i wydają się mieć pomysłem na grę. Jednak w sezonie regularnym brakowało im często chłodnej głowy. Widać poprawę w ich grze, ale w pojedynku z Excel byli bardzo blisko pożegnania się z fazą play-off. Wydaje mi się, że będzie to minimum czteromapowy pojedynek, w którym trudno wskazać jednoznacznego faworyta.

Fnatic – Rogue (10.09. godz. 17:00) – typ

2.52

WYGRANA ROGUE

betfan

Oba zespoły prezentują podobny poziom i zapowiada się ciekawe widowisko. W fazie zasadniczej zaliczyli po jednym zwycięstwie w bezpośrednich meczach. Moim zdaniem jednak Rogue wygra i będzie przeciwnikiem G2 w wielkim finale LEC.

Fnatic – Rogue (10.09. godz. 17:00) – transmisja

Finałowy mecz dolnej drabinki letniego splitu pomiędzy Fnatic a Rogue rozpocznie się o godzinie 17. Kibice mogą nastawić się na dużą dawkę dobrego grania. Transmisja z tego meczu dostępna będzie na Polsat Games oraz na kanale YouTube tej stacji.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!