Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: drugi dzień walki! Vitality – Fnatic (15.01)

Drugi dzień walki w wiosennym LEC przed nami. Kolejne emocjonujące mecze, czekają na fanów League of Legends. Kto dziś dopisze kolejne zwycięstwo na swoje konto?

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Terminarz i plan transmisji:

17:00 Rogue – Misfits (Twitch)
18:00 Team BDS – Excel Esports (Twitch)
19:00 SK Gaming – MAD Lions (Twitch)
20:00 G2 Esports – Astralis (Twitch) 
21:00 Vitality – Fnatic (Twitch)

LEC: Rogue – Misfits

Będzie to starcie dwóch ekip, z bilansem 1:0, Rogue, podejmie Misfits. Obie ekipy walczyły bardzo równo ze swoimi rywalami. Odświeżony i zmieniony skład Rogue nie gra jeszcze najlepiej, ale wydaje mi się, że dziś będą w stanie pokonać Misfits, wykorzystując za ich pojedyncze błędy. Rogue opuściło 2 najlepszych zawodników, Inspired i Hans Sama – super strzelec. Rogue już nie jest tak dynamiczne, wciąż szukają swojego nowego stylu. Mają dużą szansę na bilans 2:0, który na pewno podniesie morale zespołu. Dodatkowo Malaranga – mistrz świata, będzie robił dużą różnicę.

Proponowany typ: zwycięstwo Rogue, kurs 1.52 w ofercie BETFAN

LEC: Team BDS – Excel Esports

Pojedynek pomiędzy BDS a Excel powinien być bardzo równym starciem. Wczoraj obie ekipy minimalnie przegrały swoje spotkania, więc na ten moment mają bilans 0:1. Możemy spodziewać się tutaj wyrównanej walki. Excel pokazało się bardzo dobrze na tle Samurajów. Wymiana Czekolada w połowie sezonu na Nuckeduck’a przynosi powoli efekty, może to jest ten sezon, w którym Excel dostanie się do play-offów? Dziś, jednak na ich drodze kolejna przeszkoda, która nie będzie łatwa do przejścia.

Proponowany typ: zwycięstwo BDS kurs 1.94 w ofercie BETFAN

 

LEC: Vitality – Fnatic

Najbardziej emocjonujący mecz dzisiejszego dnia. Vitality po wczorajszej „wpadce”, nie są już faworytami w swoich spotkaniach. Król Europy, który wrócił na kontynent, wczoraj się nie popisał, a nawet nie istniał. 6 śmierci oraz 0 zabójstw wpłynie na jego ego. Jeżeli super team wczoraj przegrał, a dziś dopisze kolejną cyfrę z tyłu, to będzie bardzo kiepski start, dlatego warto zaufać Pszczółkom i Perkzowi, który dzisiaj musi udowodnić, że Europa to jego dom. Alphari, również nie rozgrywał najlepszego spotkania. Fnatic, miało delikatne problemy z BDS, liczymy na wyrównane starcie, oraz wiele eliminacji.

Proponowany typ: zwycięstwo Vitality kurs 2.03 w ofercie BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!