Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: 5. kolejka przed nami! Vitality – G2 Esports

Przed nami piąta kolejka tegorocznego wiosennego LEC. Dziś czeka nas kilka ciekawych pojedynków. Zapowiada się ciekawy dzień i wiele zwrotów akcji. Niepokonane do tej pory są jedynie Fnatic i Rogue, wygrali wszystkie cztery dotychczasowe pojedynki. Jedyną ekipą, która jeszcze nie zdobyła punktu, jest Astralis.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Terminarz i plan transmijsi 5. kolejki:
Sobota, 22.01.2022:

17:00 SK Gaming – Excel Esports (Twitch)
18:00 MAD Lions – Astralis (Twitch)
19:00 Team BDS – Rogue (Twitch)
20:00 Misfits – Fnatic (Twitch)
21:00 Vitality – G2 Esports (Twitch)

LEC: Sk Gaming – Excel

Obie drużyny mają więcej porażek niż zwycięstw na koncie. Excel prowadzi jednak dużo bardziej wyrównane pojedynki niż ich rywale. Dzisiaj w bezpośrednim starciu, wydaje się, że zmieniona ekipa Excel powinna wspiąć się na wyżyny i zdobyć punkt. SK Gaming to rywale z ich półki i z nimi Excel powinni zdobyć punkty.

Proponowany typ: zwycięsto Excel, kurs 1.86 w ofercie BETFAN

LEC: Team BDS – Rogue

Team BDS zmierzy się z Rogue. BDS ma zaledwie jedną wygraną na swoim koncie, a liczyli raczej na lepsze wyniki w swoim pierwszym splicie. Rogue po wczorajszej wygranej z MAD Lions, mają komplet zwycięstw i w dziś  nie powinno się to zmienić. Mówiono, że zmiana składu, odejście dwóch czołowych zawodników wpłynie na tę organizację, a na razie, radzą sobie świetnie.

Proponowany typ: zwycięstwo Rogue, kurs 1.37 w ofercie BETFAN

LEC: Vitality – G2 Esports

O 21:00 będziemy świadkami szlagieru, Vitality zmierzy się z G2. Pszczoły odnotowały wczoraj swoją dopiero pierwszą wygraną. Selfmade w końcu zaczął grać to, czego się od niego oczekiwało. Podczas tego weekendu wyglądają dość dobrze. G2 do tej pory zaliczyło trzy wygrane, ale dziś przyjdzie im zagrać z drużyną, która jest przynajmniej na ich poziomie. G2 nie miażdżą swoich rywali, jak to było zazwyczaj. Obecnie mieli dość równe mecze. Wydaje się, że Vitality odnotuje drugą wygraną.

Proponowany typ: zwycięstwo Vitality, kurs 1.68 w ofercie BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!