Pobierz aplikację betfan na telefon
Lazio – Napoli: Typy, kursy, zapowiedź 03.09

Zwieńczeniem sobotnich hitów Serie A będzie również bardzo ciekawe spotkanie. Lazio Rzym gościć będzie ekipę Piotra Zielińśkiego – Napoli. Zarówno jedna jak i druga ekipa nie została jeszcze w tym sezonie pokonana. Czy którąś z drużyn będzie stać na zwycięstwo w tym pojedynku? Czy może obie utrzymają serię bez porażki i podzielą się punktami? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Lazio – Napoli.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Serie A: Lazio – Napoli (03.09, 20:45) – zapowiedź meczu

Lazio mimo braku porażki w czterech pierwszych spotkaniach Seria A, remisowało dwukrotnie, a w trzech meczach tracili bramki. Na pewno największym sukcesem a zarazem zaskoczeniem było ich zwycięstwo z Interem 3:1. Mimo gorszej gry potrafili bardzo dobrze organizować się w ataku i wykorzystywać okazje. Póki co Lazio zajmuje siódme miejsce z dorobkiem ośmiu punktów. Taką samą ilością może pochwalić się Napoli, które Podobnie jak Rzymianie dwa mecze wygrali i dwa razy zremisowali, choć ich spotkania było na pewno mniej wymagające. Teraz tym dwóm niepokonanym drużynom przyszło spotkać się i bardzo duże prawdopodobieństwo, że któraś z nich odpłaci to pierwszą porażką.

Serie A: Lazio - Napoli (03.09, 20:45) - typy

Typy Lazio - Napoli

Trudno jednoznacznie wskazać w tym meczu faworyta. Choć za Napoli przemawia jakość graczy, tak Lazio prezentuję się równie dobrze. Ostatnie pięć spotkań wygrywało Napoli, a w trzech z nich padł BTTS. Ofensywa obu drużyn stoi na bardzo wysokim poziomie, więc również i w tym meczu obstawiam, że obie drużyny strzelą gola.

1.57

OBIE STRZELĄ

betfan

Serie A: Lazio - Napoli (03.09, 20:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Lazio z Napoli w ramach 5. kolejki Serie A, odbędzie się 3 września o 20:45 na Stadio Olimpico. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Eleven Sports 2.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!