Pobierz aplikację betfan na telefon
AEK Larnaca – West Ham: Typy, kursy, zapowiedź 09.03 | Liga Konferencji

Pogrążony w dużym kryzysie West Ham, wciąż zmierza do końca sezonu ze swoim trenerem i wciąż go nie zwolnił. Wydaje się, że przez ten trudny moment mają przejść razem. Przeplatana forma towarzyszy obu zespołom, zarówno AEK Larnaca jak i West Ham United nie mogą ustabilizować formy, a już dziś mecz o ćwierćfinał Ligi Konferencji. Zapraszam na zapowiedź i analizę i typy do meczu AEK Larnaca – West Ham.

AEK Larnaca – West Ham: zapowiedź meczu

 

Jeszcze nigdy drużyna z Cypru nie wyeliminowała drużyny z Premier League na tym etapie sezonu. Co dziwić oczywiście nie może, a to zdziwi jeśli AEK przełamie tę serie.

W lidze zespoły grają o zupełnie inne cele, choć mogłoby wydawać się, że skoro grają w pucharach to ponownie walczą o kwalifikację do Europy. Jest zupełnie inaczej! AEK gra o tytuł mistrza Cypru, natomiast West Ham jest po dwóch wysokich porażkach w lidze. i tak naprawdę to ucieka przed spadkiem.

Co ciekawe, goście wygrali na jesieni wszystkie swoje wyjazdowe mecze w Lidze Konferencji, mają jednocześnie niesamowitą passę wygranych z rzędu na wyjeździe. 

AEK Larnaca - West Ham: typy

1.66

WEST HAM WYGRA

betfan

Myślę sobie, że włodarze West Hamu są święcie przekonani, iż szkocki szkoleniowiec wróci do nich z Cypru po pewnej wygranej. Postawię na wygrana gości, ponieważ mimo średniego sezonu West Hamu to nie sądzę, żeby Moyes miał gdzie się pokazywać w klubie jeśli nie wygra tego meczu.

AEK Larnaca - West Ham: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz, w ramach 1/8 finału Ligi Konferencji Europy, pomiędzy AEK Larnaca kontra West Ham, odbędzie się 9 marca o 18:45 na AEK Arena w Larnace. Spotkanie będzie można obejrzeć na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!