Pobierz aplikację betfan na telefon
Lazio – Alkmaar: Typy, kursy, zapowiedź 07.03 | Liga Konferencji
Minęły niespełna dwa tygodnie, a my znów wracamy na europejskie boiska. Lazio w ramach 1/8 finału Ligi Konferencji, podejmie na swoim boisku Alkmaar. Holendrzy z racji zajęcia pierwszego miejsca w tabeli, nie musieli grać w poprzedniej rundzie i czekali na losowanie zwycięskich ekip z 1/16. Czy trafił im się ciężki rywal? O tym się przekonamy, choć na papierze mogli trafić o wiele lepiej. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Lazio – Alkmaar.

Lazio – Alkmaar: zapowiedź meczu

Po niesamowitym meczu i zaskakującej wyniku, gdzie Lazio pokonało w lidze Napoli, Rzymianie wracają podbijać Europę. Włoski klub ma aktualnie serię pięciu meczów bez porażki i stali się bardzo groźną drużyną zarówno w swoim kraju, jak i poza nim. Teraz zmierzą się z AZ Alkmaar w walce o ćwierćfinał Ligi Konferencji Eutopy. Będzie to dla nich spore wyzwanie, bo w poprzedniej rundzie trafiali na niezbyt wymagającego rywala. Holendrzy to jednak bardzo mocny  zespół, który zajmuje aktualnie trzecie miejsce w lidze, ale wciąż mają szansę nawet na mistrzostwo.

Lazio - Alkmaar: typy

1.89

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

50 goli, tyle już trafił AZ Alkmaar w lidze, w 24 spotkaniach. Choć przy tym stracili także 28 trafień, co jasno wskazuje na bardzo ofensywy styl drużyny. Lazio również zajmuje trzecie miejsce i w 25 kolejkach, zdobyli 41 bramek, tracąc 19. Takie statystyki aż wręcz wymuszają, by w tym starciu poszukać typu na zdobycz bramkowe. Stawiam powyżej 2,5 gola.

Lazio - Alkmaar: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz, w ramach 1/8 finału Ligi Konferencji Europy, pomiędzy Lazio a Alkmaarem, odbędzie się 7 marca o 18:45 na Stadio Olimpico w Rzymie. Spotkanie będzie można obejrzeć na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!