Las Palmas – Alaves: Typy, kursy, zakłady 26.05 | La Liga

Wojciech Sikora

26 maja 2024

La Liga rozegra w ten weekend ostatnią, 38. kolejkę. W samym układzie tabeli już niewiele się zmieni, bowiem większość jest już rozstrzygnięta. Las Palmas, w jednym z czterech spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim stadionie przeciwko Alaves. Obie drużyny mogą już być spokojne o utrzymanie się na kolejny sezon. Wciąż jednak gospodarze mają szansę na poprawienie swojej pozycji, nawet o dwa miejsca. Czy dziś wygrają? Zapraszam na zapowiedź meczu Las Palmas – Alaves.

Las Palmas

 

Zapowiedź meczu Las Palmas – Alaves.

Ostatnie mecze Las Palmas nie były najlepsze, ale nie muszą się już martwić utrzymaniem. Poprzednie dwa remisy pomogły im w zapewnieniu sobie tego miejsca na kolejny sezon. Teraz w ostatniej kolejce mogą jeszcze poprawić swoje miejsce w tabeli z 15. nawet na 13. Do tego potrzebują oczywiście zwycięstwa. Alaves nie może poprawić już swojego miejsca w tabeli, ale nadal może stracić 10. lokatę i w najgorszym wypadku zająć 12. miejsce.

Typy bukmacherskie na mecz Las Palmas – Alaves.

Betfan logo
POWYŻEJ 8.5 RZUTÓW ROŻNYCH
Kurs 1.54
Zagraj już teraz

Choć stawka dla obu ekip nie jest wysoka, tak jednak z pewnością będą one chciały zakończyć sezon w dobrym stylu i w miarę możliwości zająć jak najwyższe miejsce w tabeli. Spodziewam się więc zaciętego meczu z dużą ilością akcji bramkowych. Skuteczność obu drużyn pozostawia wiele do życzenia, ale to tym bardziej powinno wpłynąć na ilość rzutów rożnych. Typuję co najmniej dziewięć kornerów w tym pojedynku.

Kursy bukmacherskie na mecz Las Palmas - Alaves.

  • Wygrana Las Palmas - 2.37
  • Remis - 3.25
  • Wygrana Alaves - 2.95
  • Powyżej 2.5 gola - 1.77
  • Obie strzelą - 1.64

Nieznacznym faworytem tego pojedynku będzie zespół gospodarzy, czyli Las Palmas, którego zwycięstwo szacowane jest kursem 2.37. W przypadku wygranej Alaves przelicznik jest trochę wyższy i wynosi w tym momencie 2.95. Podział punktów to szansa na mnożnik 3.25.

Gdzie obejrzeć mecz Las Palmas - Alaves? Transmisja.

Niedzielny mecz pomiędzy Las Palmas - Alaves, w ramach 38. kolejki La Ligi, odbędzie się  26 maja 16:15 na Edstadio de Gran Canaria w Las Palmas. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy