La Liga: Villarreal zanotuje pierwsze zwycięstwo w sezonie?

W środowy wieczór w hiszpańskiej La Liga Villarreal zmierzy się z Elche i powalczy o pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie.

La Liga: Villarreal – Elche (22.09, 22:00) – MATCHDAY BOOST

Spośród dzisiejszych meczów, polski legalny bukmacher BETFAN przygotował ofertę specjalną na mecz Villarreal – Elche. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić to, że Villarreal wygra to spotkanie. BETFAN podwyższył kurs na zwycięstwo gospodarzy na 2.00 (tradycyjna oferta 1.50). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 50 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO.

La Liga: Villarreal – Elche (22.09, 22:00) – Forma i ostatnie wyniki obu drużyn

Villarreal jest obecnie małym rozczarowaniem obecnego sezonu. Drużyna Unaia Emery’ego jak dotąd jeszcze nie wygrała żadnego spotkania. Ma na swoim koncie tylko 4 remisy, co daje bardzo kiepską zaliczkę punktową przed dalszą częścią rozgrywek. Mecz z Elche to na pewno dobry czas na przełamanie i wygranie pierwszego meczu w obecnym sezonie. Ekipa gospodarzy na pewno dysponuje taką jakością piłkarską, żeby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Elche również w tym sezonie upodobało sobie remisy. Goście zremisowali w 3 z 5 meczów rozegranych w ramach rozgrywek La Liga. Ostatecznie jednak znajdują się wyżej w tabeli niż Villarreal, ponieważ udało im się wygrać jeden mecz wyjazdowy z Getafe 1:0. Podsumowując, Villarreal jest na pewno faworytem w tym starciu, jednak ostatnie wyniki nie do końca przemawiają za zespołem gospodarzy tego meczu.

Obie drużyny w ostatnich latach mierzyły się ze sobą dwukrotnie. Dwa razy ich mecze zostały zakończone podziałem punktów. W 2020 roku był to bezbramkowy remis na Estadio de la Ceramica, natomiast w 2021 roku byliśmy świadkami kapitalnego meczu na Estadio Manuel Martínez Valero, zakończonego wynikiem 2:2.

La Liga: Villarreal – Elche (22.09, 22:00) – Transmisja

Mecz rozpocznie się 22 września o godzinie 22:00. Niestety, żadna polska telewizja nie transmituje tego spotkania „na żywo”. Starcie pomiędzy Villarrealem a Elche będzie można obejrzeć jedynie u zagranicznych dostawców – BeIN Sports Max 7 France i BeIN Sport Arabia 4 i Movistar+ i Eleven Sports 2 Portugalia.

Sprawdź pełną ofertę BETFAN na mecz Villarreal – Elche.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!