22.08. (22:00) Levante- Real Madryt
23.08. (20:00) Getafe- Sevilla
23.08. (22:00) Osasuna- Celta Vigo

LA LIGA: ATHLETIC BILBAO- FC BARCELONA 21.08 (22:00)

Barcelona zagrała bardzo dobre spotkanie w pierwszej kolejce pomimo braku oczywiście Leo Messiego. 4:2 z Realem Sociedad to bardzo dobry wynik, ale oprócz wyniku kibicom może podobać się gra. Szczególnie jeżeli chodzi o Memphisa Depaya, który był nie do zatrzymania w tym meczu jeżeli chodzi o dryblingi. Oprócz niego w sezon w wyśmienitej formie wszedł Braithwaite, który zdobył dwie bramki i dołożył do tego także asystę. Athletic potknęło się już w pierwszym spotkaniu z Elche. Wynik tego spotkania to 0:0.

Proponowany typ: wygrana FC Barcelony, kurs 1.91 w BETFAN

LA LIGA: LEVANTE- REAL MADRYT 22.08 (22:00)

Real na wyjeździe w pierwszej kolejce rozgromił Deportivo Alaves 1:4 i jadąc na drugi wyjazd z rzędu chcą powtórzyć ten wynik. Levante to drużyna właśnie na poziomie Deportivo Alaves. W pierwszej kolejce zremisowało 1:1 z beniaminkiem La Liga, Cadiz. Real będzie chciał iść za ciosem i wykorzystać formę swoich napastników. Karim Benzema strzelił dwa gole, Hazard zaliczył asystę, Vinicius ustawił wynik spotkania w 92. minucie. W swoim debiucie asystę zaliczył także David Alaba. Carlo Ancelotti w pierwszym składzie wystawił również Garetha Bale’a. Nie widzę innej możliwości niż drugie zwycięstwo Realu w tym sezonie.

Proponowany typ: wygrana Realu Madryt, kurs 1.65 w BETFAN

LA LIGA: GETAFE- SEVILLA 23.08 (20:00)

Kolejny mecz z udziałem drużyny, która pewnie wygrała swój pierwszy mecz w tym sezonie La Liga. Sevilla w pierwszej kolejce pokonała trzema bramki, samej przy tym nie tracąc żadnej Rayo Vallecano. Teraz przeciwnik jest jednak silniejszy. Sevilla przeprowadziła naprawdę ciekawe transfery i na pewno włączy się do walki o podium w tym sezonie. Getafe przegrało swój mecz w pierwszej kolejce z Valencią pomimo gry w przewadze od 3. minuty spotkania. Sevilla wygrała z Getafe każde z czterech ich bezpośrednich meczów.

Proponowany typ: wygrana Sevilli, kurs 2.33 w BETFAN