Pobierz aplikację betfan na telefon
LA Clippers – Indiana Pacers: Typy NBA, zapowiedź
Jak co noc przed nami kolejne spotkania najlepszej ligi koszykarskiej na świecie, czyli NBA i typy NBA. Przed nami 9 spotkań z czego 4 rozpoczną się jeszcze przed północą. W jednym z nich, o 22:00 Los Angeles Clippers podejmą w swojej hali Indiana Pacers. Zapraszam na zapowiedź i typy LA Clippers – Indiana Pacers.

NBA: LA Clippers – Indiana Pacers – zapowiedź meczu

Mecz drużyn z dwóch innych konferencji. Zarówno LA Clippers, jak i Indiana Pacers mają po 11 wygranych w tym sezonie. Clippers mają jednak 2 mecze więcej rozegrane na ten moment i taki bilans daje im siódme miejsce w Konferencji Zachodniej, natomiast Indiana Pacers znajdują się na czwartym miejscu na wschodzie. Zawodnicy z Kalifornii po trzech wygranych z rzędu przegrali 2 spotkania, ale musieli sobie radzić bez Kawhi Leonarda i Paula George’a, którzy mają wrócić na dzisiejszy mecz. Indiana Pacers za to wygrała aż 6 z siedmiu ostatnich swoich meczów.

NBA: LA Clippers - Indiana Pacers - Typy NBA na mecz

Widać, że Indiana Pacers odnaleźli formę w tym sezonie. Jeśli przegrywają jakieś spotkanie w ostatnim czasie to jest to pojedynczy wypadek. Większość spotkań przegrali na samym starcie rozgrywek. Z drugiej strony podobnie można powiedzieć o Clippers. Jeśli Kawhi Leonard i Paul George zagrają w tym spotkaniu to aspekt gry w swojej hali może spowodować, że to gospodarze wygrają ten mecz. Trzeba jednak śledzić do samego końca, czy ostatecznie Ci dwaj zawodnicy znajdą się w kadrze meczowej.

2.01

WYGRANA CLIPPERS

betfan


 

NBA: LA Clippers - Indiana Pacers - Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy LA Clippers, a Indiana Pacers odbędzie się o 22:00 w niedzielę 27 listopada. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie internetowej League Pass, który dostępny jest na oficjalnej stronie NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!