Otwórz konto
menu
STRONA STWORZONA PRZEZ BETFAN. WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE

Kupon bukmacherski. Jakie informacje tam znajdziemy?

dodano: 19 Sierpnia 2020, autor: Agnieszka Sermak

Kupon bukmacherski można wypełnić samymi pewnymi typami? To pytanie, które zadaje sobie niejeden graczy, choć oczywiście nie ma jednej sprawdzonej formuły na dokonywanie wyłącznie dobrych zakładów. Dlatego też w naszym artykule skupimy się na tym czym jest kupon bukmacherski, do czego służy oraz jakie informacje można na nim znaleźć. 

Z artykułu na temat kuponu bukmacherskiego dowiesz się:

Kupon bukmacherski nie odszedł jeszcze do lamusa

Wydawałoby się, że w czasach powszechnie dostępnych zakładów bukmacherskich przez internet kupon fizyczny powinien wyjść z użycia. A jednak! Wciąż popularne jest obstawianie swoich typów przy użyciu długopisu, zaznaczenie odpowiednich wyników na karcie oraz podanie jej osobie obsługującej tradycyjny punkt zakładów bukmacherskich. W takim przypadku kupon stanowi dowód postawienia zakładu, odpowiednik sklepowego paragonu. Jest to więc coś w rodzaju dokumentu, którego okazanie pozwoli nam na zrealizowanie wypłaty za wygrany zakład.

W przypadku zakładów bukmacherskich w internecie kupon również jest wydawany, tyle że w formie elektronicznej. O ile na jego podstawie nie wypłacimy pieniędzy w tradycyjnym lokalu danego bukmachera (jeśli oczywiście takie punkty posiada), tak również stanowi dowód zawarcia zakładu dokonywanego przez internet. Co więcej, mimo iż mało kto je drukuje lub chociażby zapisuje w formacie PDF, “kupony” funkcjonują w języku graczy jako synonim kombinacji zakładów, których dokonaliśmy. Możemy się więc domyślać, że słowo to nie wypadnie z obiegu nawet wtedy, gdy wszyscy bukmacherzy przeniosą się całkowicie do internetu!

Takie informacje znajdziesz na kuponie

Informacje, jakie zawarte są na kuponie, różnią się oczywiście w zależności od konkretnego bukmachera oraz formy – fizycznej lub elektronicznej. Można jednak wyróżnić takie, które pojawią się na nim niezależnie od podmiotu, w którym obstawiamy.

Co znajduje się na kuponie bukmacherskim?

Ponadto w przypadku kuponu fizycznego istotnym elementem jest kod kreskowy. Kiedy zostanie zeskanowany przez pracownika punktu bukmacherskiego, na ekranie wyświetlą się dane kuponu, a jeśli jest trafiony, na podstawie tego wypłacona zostanie nagroda.

Agnieszka Sermak Agnieszka Sermak

Na co dzień studentka stawiająca pierwsze kroki w branży prawnej, po godzinach fanka sportu - w szczególności piłki nożnej. Wieloletnia kibicka Wisły Kraków i aktywna działaczka stowarzyszenia Socios. Obsesja na punkcie Ekstraklasy i Premier League!

INNE NEWSY
Villarreal/

Zapowiedź rewanżowych półfinałów Ligi Europy 6.05

W czwartek odbędą się dwa rewanżowe półfinały Ligi Europy W pierwszym meczu Arsenal podejmie Villarreal, z którym przegrało 1:2 Drugie starcie to spotkanie Romy z Manchesterem United...
Typowanie/

Dzień Gwiezdnych Wojen w BETFAN

Dzień Gwiezdnych Wojen wypada 4 maja BETFAN z tej okazji przygotował bardzo ciekawą promocję, która szczególnie przypadnie do gustu fanom europejskich pucharów Promocja na Dzień Gwiezdnych...