Kuba – Polska: Typy, kursy, zakłady | 23.06 Liga Narodów

Wojciech Sikora

23 czerwca 2024

Ostatnie starcie czeka naszą siatkarską kadrę w ramach fazy grupowej Ligi Narodów. Polska zagra przeciwko Kubie, a na szali stoi pierwsze miejsce w grupie.

Polska siatkówka

Z kolei rywale będą walczyć o miejsce w top 8, do którego tracą punkt i potrzebują oczywiście zwycięstwa. Przed nimi jednak bardzo trudne zadanie, ale czy Biało-Czerwoni postawią się na tyle, by ponownie zgarnąć komplet punktów? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Kuba – Polska. 

Zapowiedź meczu Kuba – Polska

Zarówno w spotkaniach w Antalyi, jak i Japonii, nasza kadra nie była najmocniejsza i wciąż brakowało kilku kluczowych zawodników. Mimo to udało im się przed ostatnią serią spotkań grupowych zająć trzecie miejsce w grupie, tracąc trzy punkty do lidera. Dla przypomnienia Biało-Czerwoni bronią tytułu sprzed roku, a w ostatnich spotkaniach grupowych, w Lublanie, zmierzą się kolejno z Włochami, Argentyną, Serbią oraz Kubą. Przeciwko Włochom postawiliśmy mocne warunki i pewnie zakończyliśmy mecz w trzech setach. Nie inaczej było przeciwko Argentynie, która również poległa wynikiem 0:3. Przeciwko Serbii mecz trwał pięć setów, ale ostatecznie padł łupem Polaków

Typy bukmacherskie na mecz Kuba – Polska

Betfan logo
POWYŻEJ 3.5 SETA
Kurs 1.48
Zagraj już teraz

Serbia postawiła się znakomicie naszej kadrze, choć ostatecznie wygraliśmy 3:2. W ostatnim starciu wciąż mają szanse na zajęcie pierwszego miejsca, bowiem sam awans wywalczyli już wcześniej. Mecz z Kubą może okazać się bardzo ciężki, ponieważ walczą oni o miejsce w top 8. Moim zdaniem nasz trener będzie wpuszczał sporą ilość zmienników, dlatego przebieg meczu może być zmienny. Typuję więc powyżej 3.5 seta.

Kursy bukmacherskie na mecz Kuba – Polska

  • Wygrana Kuby- 3.45
  • Wygrana Polski – 1.28
  • Powyżej 3.5 seta – 1.48

W tej rywalizacji znacznie większe szanse eksperci dają reprezentacji Polski, wystawiając kurs na ich zwycięstwo 1.28. Kuba więc będą tutaj underdogiem, co przekłada się na przelicznik wynoszący 3.45. Jeśli mecz potrwa co najmniej cztery sety, to gracz może liczyć na mnożnik 1.48, z kolei pięć partii to przelicznik aż 3.15.

Kadra Polski na Siatkarską Ligę Narodów

Kadra Polski na fazę grupową, rozgrywaną w Lublanie, którą powołał trener Nikola Grbic:

– libero: Jakub Popiwczak, Paweł Zatorski
– rozgrywający: Marcin Janusz, Marcin Komenda, Grzegorz Łomacz
– środkowi: Mateusz Bieniek, Norbert Huber, Karol Kłos, Jakub Kochanowski
– atakujący: Bartłomiej Bołądź, Łukasz Kaczmarek, Bartosz Kurek
– przyjmujący: Bartosz Bednorz, Tomasz Fornal, Wilfredo Leon, Kamil Semeniuk, Aleksander Śliwka

Transmisja meczu Kuba – Polska, gdzie oglądać? 

Niedzielny mecz pomiędzy Kubą a Polską, w ramach fazy grupowej Ligi Narodów, odbędzie się 23 czerwca o 13:0 na hali w Lublanie. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi Polsat i Polsat Sport 1. Mecz dostępny będzie również w aplikacji Polsat Box GO.

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy