Pobierz aplikację betfan na telefon
KSW 83: Colosseum 2. Typy, zapowiedź, karta walk, gdzie obejrzeć?

KSW 83: Colosseum 2 odbędzie się już 3 czerwca. Karta walk jest dopakowana naprawdę ciekawymi walkami, tak naprawdę każda z tych walk mogłaby być walką wieczoru na mniejszych galach. KSW 83: Colosseum 2 odbędzie się na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Możesz obstawić walki na KSW 83 w BETFAN, który jest legalnym polskim bukmacherem.  Sprawdź nasze typy KSW 83.

 • Jesteś fanem polskiej federacji? Sprawdź się w naszym quizie KSW 83 i przygotuj się do zbliżającej się gali.

KSW 83: Karta walk, rozpiska, kto zawalczy na gali?

Walka wieczoru | Main event

83.9 kg.: Mamed Chalidow (36-8-2) vs. Scott Askham (19-5-0)

Karta główna | Main card

 • 70.3 kg.: Marian Ziółkowski (25-8-1) vs. Salahdine Parnasse (17-1-0) – o pas wagi lekkiej
 • 120.2 kg.: Artur Szpilka (2-0-0) vs. Mariusz Pudzianowski (17-8-0)
 • 83.9 kg.: Paweł Pawlak (21-4-1) vs. Tomasz Romanowski (18-8-0) – o pas wagi średniej
 • 120.2 kg.: Arkadiusz Wrzosek (2-0-0) vs. Bogdan Stoica (0-0-0)
 • 83.9 kg.: Michał Materla (32-9-0) vs. Radosław Paczuski (5-1-0)
 • 70.3 kg.: Roman Szymański (17-6-0) vs. Valeriu Mircea (28-8-1)
 • 65.8 kg.: Daniel Rutkowski (15-3-0) vs. Adam Soldaev (7-1-0)
 • 70.3 kg.: Maciej Kazieczko (9-2-0) vs. Leo Brichta (10-3-0)
 • 120.2 kg.: Krzysztof Głowacki (0-0-0) vs. Patryk Tołkaczewski (0-0-0)
 • 74 kg.: Sebastian Romanowski (14-10-1) vs. Mariusz Joniak (10-4-0)

Typy KSW 83: typy, typowanie i kursy

Paweł Pawlak vs Tomasz Romanowski

Po odejściu Roberto Solidcia z KSW panuje bezkrólewie w wadze średniej. Zakończy się ono już na najbliższej gali. Tomasz Romanowski w KSW przegrał tylko raz, ale wygrał pięć ostatnich walk, za które otrzymał trzy bonusy za nokaut wieczoru oraz jeden bonus za walkę wieczoru. Jego przeciwnikiem będzie bardziej doświadczony Paweł Pawlak, który ma przeszłość w UFC. Pawlak dla amerykańskiego giganta stoczył 3 walki (jedna wygrana), ostatnia w 2015 roku. Później walczył dla FEN i Babilonu. Do KSW przyszedł po jednej obronie pasa mistrzowskiego tej drugiej federacji, a tutaj wygrał wszystkie 3 walki.

1.80

WALKA SKOŃCZY SIĘ

PRZED CZASEM

betfan

 

 

Mariusz Pudzianowski vs Artur Szpilka

Zapowiedź w osobnym tekście poniżej:

Pudzianowski vs Szpilka: Typy, kursy, zapowiedź | KSW 83: Colosseum 2

Marian Ziółkowski vs Salahdine Parnasse

Jest to chyba najlepiej zapowiadająco się sportowo walka na tej gali. Zarówno Marian Ziółkowski, jak i Salahdine Parnasse mają potencjał, aby spróbować swoich sił w UFC. Od grudnia 2018 roku Golden Boy przegrał tylko z Mateusz Gamrotem po dość wyrównanej walce. Gdy Gamer odszedł z polskiej federacji, Marian Ziółkowski zdobył pas w walce z Romanem Szymańskim, a następnie trzykrotnie go obronił, jednak od walki z Gamrotem nie walczył z tak utalentowanym zawodnikiem jak Parnasse. Francuz obronił pas mistrzowski niższej wagi przeciwko Danielowi Rutkowskiemu i Sebastianowi Rajewskiemu, a teraz chciałby zostać podwójnym mistrzem federacji, zdobywając także pas wagi lekkiej.

1.55

POWYŻEJ 3,5 RUNDY

betfan

 

 

Mamed Chalidow vs Scott Askham

To już trzecie starcie pomiędzy tymi dwoma zawodnikami i kolejny raz jako walka wieczoru. Nie mogło być lepszego miejsca zakończenia tej trylogii niż Stadion Narodowy i największa gala w historii KSW. W pierwszej walce górą był Anglik, który wygrał jednogłośną decyzją w grudniu 2019 roku. W rewanżu po niecałym roku Mamed Chalidow znokautował Askhama już w 36. sekundzie walki latającym kolanem. Polak później podjął jeszcze jedną próbę zdobycia pasa mistrzowskiego, ale musiał uznać wyższość Roberto Soldicia. Później jeszcze zmierzył się w medialnej walce z Mariuszem Pudzianowskim, którą wygrał w pierwszej rundzie. Scott Askham po ostatniej porażce zrobił sobie przerwę i wraca dopiero teraz po niecałych trzech latach.

2.10

MAMED CHALIDOW

PRZED CZASEM

betfan

 

 

KSW 83: kiedy? gdzie? bilety

Gala odbędzie się w 3 czerwca na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie o godzinie 19:00. Galę będzie można obejrzeć tylko i wyłącznie na platformie Viaplay, ponieważ jest to gala organizowana w warunkach studio telewizyjnego. Na wydarzenie zostały już tylko ostatnie bilety, które można kupić przez platformę ebilety.pl. Ceny biletów rozpoczynają się od 50 złotych, a najdroższe wejściówki kosztują 3000 złotych.

KSW 83: gdzie obejrzeć? transmisja PPV

Gala KSW 83 to kolejna już gala KSW, jaką będzie można obejrzeć na platformie Viaplay i tylko tam. Viaplay to platforma streamingowa dostępna na praktycznie każdym urządzeniu. Viaplay można zainstalować na telewizorach Smart TV, laptopach, komputerach, telefonie, tablecie itp. Viaplay można oglądać zarówno w przeglądarce www. Dostępna jest także aplikacja mobilna, którą można pobrać ze sklepu docelowego dla danego urządzenia.

 • Viaplay można wykupić w ramach abonamentu. Koszt miesięczny abonamentu wynosi od marca 55 zł
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!