Pobierz aplikację betfan na telefon
KSW 83: Colosseum 2 – Relacja i typowanie na żywo! (03.06)

Z okazji KSW 83 nasza redakcja sport.betfan.pl wybiera się na Stadion Narodowy, aby przygotować całkowicie nowy materiał! Przed każdą walką będziecie mogli przeczytać jej krótką zapowiedź, a także proponowany przez nas typ na najbliższą walkę, być może wzbogacony o opinię eksperta.

 • Strona NIE aktualizuje się automatycznie. Kliknij „odśwież” lub F5 między walkami, aby sprawdzić czy jest już typ na kolejną walkę.

Mamed Chalidow vs Scott Askham

 • Mamy koniec gali! W pierwszej rundzie z lepszej strony pokazał się Mamed, a w drugiej… było zabawnie. Trudno powiedzieć kto ją wygrał, bo Anglik wykręcał nogę Chalidowa we wszystkie strony, a Mamed kwitował te akcje tylko uśmiechem. Trzecia runda rozpoczęła się od uderzenia Mameda w krocze. Polak musiał złapać oddech i wrócił do walki przy owacji trybun i znokautował Askhama latającym kopnięciem! Historia lubi się powtarzać. Galę i relację kończymy trafionym typem. Nasze typowanie nie zaczęło się najlepiej, ale zakończyliśmy je w nienajgorszym stylu. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami. 
 • Przed walką: W mieszanych uczuciach przechodzimy do głównego wydarzenia tej gali. Scott Askham idzie już tunelem. Dzisiaj podczas gali Łukasz Jurkowski został ogłoszony pierwszą osobą w Hall of Fame KSW, a my jesteśmy przekonani, że do niej po zakończeniu kariery trafi także Mamed Chalidow. Dzisiaj rozstrzygnie się rywalizacja Mameda z Anglikiem Scottem Askhamem. Najpierw wygrał Anglik, później Mamed dokonał nokautu latającym kolanem. W zwieńczeniu tej trylogii stawiamy na Chalidowa, że zakończy to przed czasem.

2.20

CHALIDOW PRZED CZASEM

betfan

 

Marian Ziółkowski vs Salahdine Parnasse

 • To co się wydarzyło jest wręcz nieprawdopodobne. W takim momencie, na takiej gali… Marian Ziółkowski zerwał więzadła na rozgrzewce i nie mógł zawalczyć dzisiejszego wieczoru. Czekamy na main event.
 • Przed walką: Marian Ziółkowski broni pasa wagi lekkiej przed mistrzem wagi piórkowej. Marian Ziółkowski jest underdogiem mimo, że to on jest mistrzem tej kategorii wagowej. Na pewno będzie to walka, w której obaj zawodnicy pokażą niesamowite umiejętności techniczne. Czujemy, że to Golden Boy obroni swój pas.

2.75

MARIAN ZIÓŁKOWSKI

betfan

 

Mariusz Pudzianowski vs Artur Szpilka

 • To już koniec! Co tu się wydarzyło!? Pudzian w pierwszej rundzie miał dwie szanse, aby zakończyć tę walkę w ground and pound w pierwszej rundzie i dać nam wygrany typ. Trzeba jednak pochwalić Artura Szpilkę za niesamowitą obronę, a w drugiej rundzie to Artur Szpilka po pół minucie nokautuje w stójce Pudziana. Mariusz, nie poddawaj się, jesteśmy z Tobą i gratulujemy Szpili.
 • Przed walką: Jest i długo wyczekiwane starcie przez naszą redakcję! Mariusz Pudzianowski podejmie byłego boksera Artura Szpilkę. Zapowiedź walki dostępna jest na naszej stronie. My oczywiście stawiamy na naszego ambasadora, który posiada dużo, dużo większe doświadczenie w formule MMA. Polska Guuurom i do boju Pudzian!

2.00

PUDZIAN W 1 RUNDZIE

betfan

 

Paweł Pawlak vs Tomasz Romanowski

 • Po walce: Jak na prawdziwą walkę mistrzowską przystało potrzebowaliśmy pięciu rund, aby wyłonić faworyta. Rundy były wyrównane. Tylko w czwartej odsłonie można było wskazać wyraźnego zwycięzcę, jakim był Paweł Pawlak. Ostatecznie kluczowa okazała się piąta odsłona, w której kontrolę nad walką kontynuował Pawlak i ostatecznie dokończył dzieła w ground and pound i zdobył pas KSW wagi średniej, a my chcemy zaznaczyć, że to drugi z rzędu trafiony typ i teraz z wysokim kursem (2.18)!
 • Przed walką: Przed nami creme de la creme dzisiejszej gali. Oczekujemy teraz pierwszej walki o pas mistrzowskiej na dzisiejszym wydarzeniu. Tomasz Romanowski zawalczy z Pawłem Pawlakiem o pas, który porzucił Roberto Soldić odchodząc z KSW. Mimo różnych kursów przewidujemy wyrównaną walkę. Stawiamy na underdoga, Pawła Pawlaka.

2.18

PAWEŁ PAWLAK

betfan

 

Arkadiusz Wrzosek vs Bogdan Stoica

 • Po walce: Ulubieniec trybun w Warszawie nie zawiódł, a my trafiamy pierwszy z pięciu ostatnich walk. Wrzosek sprowadził już w 13. sekundzie swojego przeciwnika i w końcu udusił go przedramieniem. Dzięki Arek! Nie ma co tu się rozpisywać, jedziemy dalej.
 • Przed walką: Nie poddajemy się jak Michał Materla i przemy do przodu. Zostało pięć walk i celujemy teraz już w 5x zielone. Arkadiusz Wrzosek to największy faworyt swojej walki na całej gali. Wspierany przez całe trybuny PGE Narodowy będzie poniesiony do zwycięstwa z Rumunem.

1.65

WRZOSEK PRZED CZASEM

betfan

 

Michał Materla  vs Radosław Paczulski

 • Po walce: Nasza „passa” wciąż trwa. Paczuski, który był dwukrotnie blisko znokautowania Michała Materlę, ostatecznie przegrywa po nokaucie sierpowym, wymierzonym przez zawodnika ze Szczecina.
 • Przed walką: Nie poddajemy się. Wciąż możemy wyjść na plus na dzisiejszej gali. Przechodzimy do głównych dań dzisiejszej gali. Legenda polskiego MMA zmierzy się ze wschodzącą gwiazdą polskiej federacji. Stawiamy na Radosława Paczulskiego, ponieważ jest to bardzo utalentowany zawodnik, a Materla w ostatniej walce z Pudzianowskim nie pokazał się z najlepszej strony.

1.53

PACZUSKI PRZED CZASEM

betfan

 

Roman Szymański  vs Valeriu Mircea

 • Po walce: Co to była za walka! Na pewno kandydat do walki wieczoru. Niestety nasz typ znowu się nie sprawdził. Na dzisiejszej gali mamy pełno zaskoczeń. Niestety też Polak przegrywa z Mołdawianinem niejednogłośną decyzją sędziów. Dzisiaj grając odwrotnie do naszych typów można sporo zarobić.
 • Przed walką: Na PGE Narodowym dopiero ucichła wrzawa z jaką pożegnany został Daniel Rutkowski, a tutaj musimy szykować się już na następną walkę. Tym razem były mistrz wagi lekkiej i jej aktualny numer 2 Roman Szymański zmierzy się z trzecim w tej rundzie Mołdawianinem. Jest to rewanż. W pierwszej walce Mircea musiał zakończyć walkę przez kontuzję. Znowu obaj zawodnicy będą chcieli zakończyć walkę przed czasem, a my czekamy na odpowiedź czy na dobre udało nam się odwrócić złą passę typów.

1.85

WALKA NIE ODBĘDZIE SIĘ

NA PEŁNYM DYSTNASIE

betfan

 

Daniel Rutkowski vs Adam Soldajew

 • Po walce: Jeeeeeeeeeeeeest! Trafiamy pierwszy typ na tej gali. Teraz już tylko zielona droga przed nami. Daniel Rutkowski wygrywa z Adamem Soldajewem przez jednogłośną decyzję sędziów. Były mistrz FEN rzucał w 2. i 3. rundzie Soldajewem po całym oktagonie.
 • Przed walką: Czas na starcie byłego mistrza FEN i numeru dwa kategorii piórkowej z „szóstką” tego rankingu Adamem Soldajewem. Rutkowski w KSW przegrał tylko z Salahdinem Parnasse. Tym razem musi się udać i trzeba odwrócić złą passę naszego typowania. Rutkowski celuje w walkę o pas KSW, dlatego wskazujemy na jego wygraną

1.50

DANIEL RUTKOWSKI

betfan

 

Maciej Kazieczko vs Leo Brichta

 • Po walce: Pierwsza runda na wybadanie, trudno wskazać w niej zwycięzcę. Druga też bez wyraźnego faworyta, ale chyba jednak z lekkim wskazaniem na Czeskiego zawodnika. W ostatniej odsłonie tego starcia byliśmy świadkami wielu efektywnych wymian pomiędzy zawodnikami. Ciężko było spodziewać się jaką decyzją podejmą sędziowie. Ostatecznie górą okazał się Leo Brichta poprzez niejednogłośną decyzję sędziów. Zabawa „typuj odwrotnie od admina wciąż trwa”.
 • Przed walką: Wciąż czekamy na oficjalne otwarcie, a trybuny Stadionu Narodowego powoli się zapełniają. Przed nami walka doświadczonego w KSW Macieja Kazieczki z utalentowanym Czechem Leo Brichtą. Kazieczko przegrał tylko z Gracjanem Szadzińskim i Romanem Ziółkowskim. Czujemy wygraną Polaka, ale pierwsze dwie walki pokazują, że może lepiej stawiać odwrotnie?

2.05

MACIEJ KAZIECZKO

betfan

 

Krzysztof Głowacki vs Patryk Tołkaczewski

 • Mamy już po walce! Czy znamy już nokaut wieczoru? Krzysztof Głowacki z pleców nokautuje Patryka Tołkaczewskiego lewą ręką po 1,5 minucie walki! No nic, na razie nasze typowanie w myśl zasady: graj odwrotnie niż admin, ale się odkujemy na karcie głównej!
 • Przed walką: W drugiej walce przed oficjalnym otwarciem zobaczymy starcie byłego zawodowego pięściarza z wojownikiem gali na gołe pięści. Zarówno jeden, jak i drugi debiutuje w formule MMA i to już na KSW. Obaj zawodnicy będą chcieli utrzymać raczej walkę w stójce, ale „Gleba” w momencie gdy będzie miał problemy poszuka obalenia i ground and pound. Z racji, że dla obu jest to debiut na MMA mogą zacząć spokojnie i przeczekać pierwszą rundę na wyczucie rywala.

1.70

POWYŻEJ 1,5 RUNDY

betfan

Sebastian Romanowski vs Mariusz Joniak

 • Koniec walki! Pierwsza runda minęła tak jak przypuszczaliśmy, była wyrównana i nie za ciekawa, ale wygrał ją na kartach sędziowskich Sebastian Romanowski. W drugim i trzecim starciu walkę kontrolował Mariusz Joniak. W drugiej rundzie Romanowskiego uratował gong od udanego duszenia. Ostatecznie jednogłośną decyzją sędziów w walce otwarcia wygrał Mariusz Joniak, jednak niestety nasz typ okazał się nietrafiony choć było blisko.
 • Przed walką: Gala KSW rozpocznie się od walki, która na galę trafiła 24 godziny temu. Po tym jak Werlleson Martins nie spełnił limitu wagowego i jego walka o pas wagi koguciej z Jakubem Wikłaczem została odwołana, organizatorzy na szybko znaleźli zastępstwo. Na samym starcie, jeszcze przed oficjalnym otwarciem gali KSW 83: Colosseum 2 do największej polskiej federacji powraca Sebastian Romanowski i zawalczy on z debiutującym Mariuszem Joniakiem. Zarówno jeden, jak i drugi zawodnik preferuje zapasy, więc spodziewamy się walki w parterze. Jako, że dla Joniaka jest to debiut w KSW, a Romanowski otrzymuje drugą szansę przeczuwamy, że podejdą do tej walki na spokojnie. Romanowski jest po dwóch porażkach, a Joniak na fali zwycięstw i stoi przed szansą otrzymania stałego kontraktu.

1.80

JONIAK PRZED CZASEM

betfan

Przed galą

18:27

 • Jestesmy już na miejscu. Za chwilę zapowiedź i typy na pierwszą walkę pomiędzy Sebastianem Romanowskim, a Mariuszem Joniakiem.

KSW 83: Colosseum 2 - Relacja i typowanie na żywo! (03.06) 17:37

 • Za chwilę widzimy się pod PGE Narodowym, a oto nasz kupon AKO z zapowiedzi KSW 83 Colosseum, którą można znaleźć poniżej.

 

Kupon-ksw-83

16:11

 • Szykujemy się do wyjazdu na Stadion Narodowy, skąd będziemy się starać na żywo przygotowywać typy na bieżąco przed każdą walką. Będziemy próbować podpytywać ekspertów na trybunie prasowej o ich propozycje typów na daną walkę, a także zaproponujemy nasz typ. Stay tuned!
 • Sprawdź zapowiedź gali i kartę walk:

KSW 83: Colosseum 2. Typy, zapowiedź, karta walk, gdzie obejrzeć?

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!