Pobierz aplikację betfan na telefon
KSW 82: Typy, zapowiedź, karta walk, gdzie obejrzeć?
KSW 82 odbędzie się już 13 maja. W walce wieczoru zmierzą się Brian Hooi i Andrzej Grzebyk. Jest to walka czołowych zawodników kategorii półśredniej. Gala odbędzie się w studio telewizyjnych ATM w Warszawie. Sprawdź nasze typy KSW 82.

KSW 82: Karta walk, rozpiska, kto zawalczy na gali?

Walka wieczoru | Main event
 • 77.1 kg.: Brian Hooi (19-9-0) vs. Andrzej Grzebyk (19-6-0)
Karta główna | Main card
 • 61.2 kg.: Filip Macek (27-17-1) vs. Sebastian Przybysz (10-3-0)
 • 93 kg.: Bogdan Gnidko (9-0-0) vs. Rafał Kijańczuk (12-5-0)
 • 52.2 kg.: Aleksandra Toncheva (5-3-1) vs. Anita Bekus (6-3-0)
 • 70.3 kg.: Wilson Varela (8-5-0) vs. Gracjan Szadziński (9-5-0)
 • 70.3 kg.: Donovan Desmae (16-7-0) vs. Raul Tutarauli (31-7-0)
 • 78.9 kg.: Robert Maciejowski (6-4-1) vs. Wiktor Zalewski (4-0-0)

Typy KSW 82: typy, typowanie i kursy

Brian Hooi vs. Andrzej Grzebyk

 • W main evencie gali KSW 82 w kategorii półśredniej zobaczymy starcie numeru trzy i cztery rankingu, w którym zmierzą się Brian Hooi i Andrzej Grzebyk. Hooi to zawodnik, który zdobył duże doświadczenie w różnych organizacjach na całym świecie, w tym w KSW, gdzie stoczył już trzy walki. Zdobył w nich dwie zwycięstwa, co pokazuje, że potrafi radzić sobie na polskiej ziemi. Jego rywal, Andrzej Grzebyk, to były mistrz federacji FEN, który po przejściu do KSW ma na swoim koncie bilans 3-3. W tym pojedynku będzie chciał pokazać swoje umiejętności i udowodnić, że zasługuje na wysokie miejsce w rankingu kategorii półśredniej.
 • Obaj zawodnicy to bardzo doświadczeni i utytułowani wojownicy, którzy z pewnością dadzą z siebie wszystko na KSW 82. Brian Hooi będzie chciał udowodnić, że jest w stanie odnieść kolejne zwycięstwo w Polsce, a Andrzej Grzebyk będzie miał przed sobą okazję, by pokazać swoje możliwości i przypomnieć o sobie jako zawodniku, który potrafi wygrywać na najwyższym poziomie. Będzie to pojedynek pełen napięcia i emocji, którego wynik jest trudny do przewidzenia.

1.75

BRIAN HOOI

betfan

 

Filip Macek vs. Sebastian Przybysz

 • W co-main evencie KSW 82 w kategorii koguciej zobaczymy Sebatiana Przybysza, który będzie chciał odegrać się za swoją ostatnią porażkę z Jakubem Wikłaczem i udowodnić, że wciąż należy do elity tej dywizji. Jego przeciwnikiem będzie doświadczony Czech Filip Macek. Jest to bardzo ciekawy zawodnik, który dwukrotnie walczył o pas w federacji Oktagon MMA i który z pewnością nie będzie łatwym rywalem. Macek to zawodnik znany ze swoich umiejętności na macie, wygrał bowiem 20 ze swoich 27 walk poprzez duszenia i dźwignie.
 • Walka ta przede wszystkim zaoferuje nam ciekawą rywalizację w parterze, z uwagi na specjalizację obu zawodników. Przybysz będzie chciał udowodnić, że jego umiejętności na ziemi są nadal na bardzo wysokim poziomie i będzie miał okazję, aby pokazać je przeciwko tak znanemu parterowcowi jak Macek. Czeka nas z pewnością bardzo emocjonujące i dynamiczne starcie, a zwycięzca tej walki z pewnością będzie miał powody do dumy.

2.70

WALKA ZAKOŃCZY SIĘ

PRZEZ PODDANIE

betfan

 

KSW 82: kiedy? gdzie? bilety

Gala odbędzie się w 13 maja w w studio telewizyjnych ATM w Warszawie o godzinie 19:00. Galę będzie można obejrzeć tylko i wyłącznie na platformie Viaplay, ponieważ jest to gala organizowana w warunkach studio telewizyjnego i nie jest prowadzona sprzedaż biletowa na tę galę.

KSW 82: gdzie obejrzeć? transmisja PPV

Gala KSW 82 to kolejna już gala KSW, jaką będzie można obejrzeć na platformie Viaplay i tylko tam. Viaplay to platforma streamingowa dostępna na praktycznie każdym urządzeniu. Viaplay można zainstalować na telewizorach Smart TV, laptopach, komputerach, telefonie, tablecie itp. Viaplay można oglądać zarówno w przeglądarce www. Dostępna jest także aplikacja mobilna, którą można pobrać ze sklepu docelowego dla danego urządzenia.
 • Viaplay można wykupić w ramach abonamentu. Koszt miesięczny abonamentu wynosi od marca 55 zł
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!