Pobierz aplikację betfan na telefon
KSW 80: Typy, zapowiedź, karta walk, gdzie obejrzeć?
KSW 80 odbędzie się już 17 marca. W walce wieczoru zmierzą się Robert Ruchała i Lom-Ali Eskijew. Jest to walka o tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej. Zobaczymy także w akcji Oumara Sy, czy Bartosza Leśko, a oprócz nich wiele nowych twarzy z zagranicy w polskiej federacji. Gala odbędzie się w hali RCS Sport w Lubinie. Sprawdź nasze typy KSW 80.

KSW 80: Karta walk, rozpiska, kto zawalczy na gali?

Walka wieczoru | Main event
 • 65.8 kg.: Robert Ruchała (8-0-0) vs Lom-Ali Eskiev (20-6-0) – o tymczasowy pas mistrzowski w kategorii piórkowej
Karta główna | Main card
 • 83.9 kg.: Bartosz Leśko (12-2-2) vs Tom Breese (15-4-0)
 • 93 kg.: Luis Henrique da Silva (19-8-0) vs Oumar Sy (7-0-0)
 • 83.9 kg.: Michał Michalski (9-5-0) vs Giorgi Kvelidze (10-4-0)
 • 56.7 kg.: Emilia Czerwińska (2-0-0) vs Yasmin Guimarães (4-1-0)
 • 65.8 kg.: Wojciech Kazieczko (3-0-0) vs Danu Tarchila (5-1-0)
 • 93 kg.: Damian Piwowarczyk (5-2-0) vs Bartłomiej Gładkowicz (9-3-0)
 • 77.1 kg.: Kacper Koziorzębski (8-5-0) vs Borys Borkowski (4-2-0)
 • 61.2 kg.: Kamil Szkaradek (3-0-0) vs Przemysław Górny (5-3-0)
 • 83.9 kg.: Mateusz Janur (6-5-0) vs Andi Vrtačić (3-1-0)

Typy KSW 80: typy, typowanie i kursy

Luis Henrique da Silva vs Oumar Sy

W wadze półciężkiej KSW dojdzie do walki pomiędzy numerem 2 a numerem cztery w rankingu. Prawdopodobnie zwycięzca tego starcia dostanie szansę walki o pas z Ibragimem Czużygajewem. Dla Henrique Da Silva będzie to druga walka na KSW, po tym jak w sierpniu pokonał przez nokaut Tomasza Narkuna. Da Silva ma za sobą 6 walk w UFC, gdzie po dwóch wygranych przegrał 4 razy i musiał odejść z UFC. Dostał jeszcze później okazję walki w Contender Series, ale przegrał z Johnnym Walkerem. Jest to na pewno wymagający przeciwnik dla niepokonanego jeszcze Oumara Sy, który dwie ze swoich siedmiu walk wygrał w KSW.

3.40

HENRIQUE DA SILVA

betfan

 

Bartosz Leśko vs Tom Breese

Tomasz Breese wygrał w przeszłości w UFC 5 z ośmiu walk, jakie stoczył dla amerykańskiego giganta. Po zakończeniu walk w UFC wygrał dwie walki w LFL i przeszedł do KSW. Rzadko można w polskiej federacji spotkać zawodnika z pięcioma wygranymi w UFC. W debiucie w KSW wygrał z Damianem Janikowskim, ale w drugiej walce niespodziewanie przegrał z Pawłem Pawlakiem już w pierwszej rundzie. Bartosz Leśko to utalentowany, polski wojownik, który preferuje walczyć w parterze, podobnie zresztą do Anglika. Przed Leśko świetlana przyszłość, ale naszym zdaniem to trochę za szybko na walkę w tak doświadczonym zawodnikiem, jakim jest Breese.

1.43

TOM BREESE

betfan

 

Robert Ruchała vs Lom-Ali Eskiev

Salahdine Parnasse, który ma w swoim władaniu pas wagi piórkowej i tymczasowy pas wagi lekkiej zawalczy na PGE Narodowym z Marianem Ziółkowskim o pas wagi lekkiej. Tym samym o tymczasowy pas wagi piórkowej do powrotu Parnasse’a zawalczą Robert Ruchała i Lom-Ali Eskiev. Jest to dosyć ciekawe, że Niemiec otrzymuje taką szansę po przegranej z Danielem Rutkowskim w ostatniej walce, nawet jeśli była to niejednogłośna decyzja. Równie zaskakujący jest dobór Roberta Ruchały, który choć ma imponujący bilans 8-0 (5-0 w KSW) to jednak nie mierzył się z nikim ze ścisłej czołówki. Ruchała też zakończył tylko 3 walki przed czasem

2.05

ALI ESKIJEW

betfan

 

KSW 80: kiedy? gdzie? bilety

Gala odbędzie się w 17 marca w w hali RCS Sport w Lubinie o godzinie 19:00. Bilety na galę są dostępne na stronie eBilet.pl. Ceny biletów na galę zaczynają się od 50zł. Za najdroższe wejściówki z miejscami tuż przy klatce trzeba zapłacić nawet 1500zł. Galę można także obejrzeć na platformie Viaplay, o czym poniżej.

KSW 80: gdzie obejrzeć? transmisja PPV

Gala KSW 80 to kolejna już gala KSW, jaką będzie można obejrzeć na platformie Viaplay i tylko tam. Viaplay to platforma streamingowa dostępna na praktycznie każdym urządzeniu. Viaplay można zainstalować na telewizorach Smart TV, laptopach, komputerach, telefonie, tablecie itp. Viaplay można oglądać zarówno w przeglądarce www. Dostępna jest także aplikacja mobilna, którą można pobrać ze sklepu docelowego dla danego urządzenia.
 • Viaplay można wykupić w ramach abonamentu. Koszt miesięczny abonamentu wynosi od marca 55 zł.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!