Pobierz aplikację betfan na telefon
KSW 71 typy na galę. Zapowiedź i karta walk
KSW 71 odbędzie się już w sobotę 18 maja. W walce wieczoru zmierzą się ze sobą Marian Ziółkowski i Sebastian Rajewski o pas mistrzowski KSW. W MMA zadebiutuje Artur Szpilka, a do klatki powraca Marcin Różalski. Gala odbędzie się w Arena Toruń. Sprawdź nasze typy na KSW 71.
  • Sprawdź naszą zapowiedź na galę KSW 71 wraz z miejscem transmisji i innymi szczegółami:
KSW 71: kto zawalczy na gali? karta walk, transmisja, gdzie gala?

Typy KSW 71: nasze przewidywania gali i kursy

Jakub Wikłacz vs Bruno Augusto dos Santos

Jakub Wikłacz przegrał swoją pierwszą walkę w KSW z Sebastianem Przybyszem zanim ten został mistrzem KSW, ale kolejne 2 już wygrał, pokonując Patryka Surdyna i Antuna Racicia. Ciekawą historię w KSW ma Brazylijczyk. W pierwszej walce przegrał właśnie z Antunem Raciciem, ale w drugiej walce pokonał Pawła Polityło i dostał walkę o pas mistrzowski z Sebastianem Przybyszem, którą oczywiście przegrał. Walka będzie wyrównana, a kurs Bruno Augusto dos Santosa wydaje się niedoszacowany i to na niego stawiamy na KSW 71.

2.65

BRUNO AUGUSTO DOS SANTOS

betfan


Roman Szymański vs Valeriu Mircea

Roman Szymański bił się już z całą czołówką zawodników KSW w swojej kategorii wagowej. Jeszcze przed KSW pokonał na FEN Mariana Ziółkowskiego, ale w walce o pas „Golde Boy” nie dał już szans Szymańskiemu. Roman Szymański w KSW przegrał jeszcze tylko z Salahdinem Parnasse’m. Udało mu się pokonać między innymi Daniela Torresa, Filipa Pejicia, czy Donovana Dasmae. Na pewno nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i wciąż marzy o pasie mistrzowski wagi lekkiej. Tym razem przyjdzie mu walczyć z debiutantem w KSW, który stoczył 34 walki w karierze (26-7-1). Jak na 28-latka Włoch jest już bardzo doświadczony, ale w takiej federacji jak KSW nie miał jeszcze okazji walczyć.

2.75

ROMAN SZYMAŃSKI PRZED CZASEM

betfan


Artur Szpilka vs Sergiej Radczenko

Po dwóch latach Sergiej Radczenko dostanie szanse na rewanż na Arturze Szpilce. 2 lata temu w walce bokserskiej wygrał Artur Szpilka. Był to bardzo kontrowersyjny werdykt. Polak dwa razy w trakcie tamtej walki był na deskach. Ukrainiec jednak zrewanżować się może w formule MMA. Wiemy, że Artur Szpilka od dawna chciał zadebiutować w MMA, a Radczenko oczekiwał rewanżu, więc obaj otrzymali to co chcieli. Nie wiemy kompletnie czego się doczekać, bo będzie to debiut w tej formule dla obu zawodników. Po walce z Wilderem Szpilka stracił w walkach pewność siebie, a Radczenko bardzo chce udowodnić, że 2 lata temu powinien wygrać.

1.50

SERGIEJ RADCZENKO

betfan


Borys Mańkowski vs Daniel Torres

Daniel Torres dopiero co stracił pas mistrzowski KSW wagi piórkowej, ale to że go wcześniej zdobył to było duże zaskoczenie. Po problemach ze zrobieniem wagi przeszedł do wagi lekkiej, gdzie zawalczy z Borysem Mańkowskim. „Tasmański Diabeł” w styczniu przegrał walkę o pas tej kategorii wagowej z Marianem Ziółkowskim i będzie chciał rozbić swojego rywala, aby znów otrzymać szanse walki o pas.

2.10

WALKA NIE ODBĘDZIE SIĘ NA PEŁNYM DYSTANSIE

betfan


Marcin Różalski vs Errol Zimmerman

Były mistrz wagi ciężkiej KSW wraca z emerytury, ale nie będzie to walka w MMA. Polak z Holendrem na KSW 71 zmierzy się na zasadach K1, ale w małych rękawicach od MMA. To będzie pierwsza taka walka w historii KSW. Dla „Różala” wybrano bardzo trudnego rywala do formuły K1. Zimmerman to żyjąca legenda kickboxingu. Zimmerman w K1 stoczył 112 walk. Wygrał 82, z czego 46 razy znokautował swojego rywala. Przegrał 28 razy.

1.47

ERROL ZIMMERMAN

betfan


Marian Ziółkowski vs Sebastian Rajewski

Ziółkowski już dwukrotnie obronił pas wagi lekkiej, który zdobył po odejściu z KSW Mateusza Gamrota. Contenderem w tej walce jest Sebastian „Raju” Rajewski, który niespodziewanie po średnich wynikach w innych organizacjach wszedł szturmem do KSW. W pięciu walkach dla polskiego giganta przegrał tylko drugą walkę i z całą pewnością zasłużył na tą walkę, ale nie ma co się oszukiwać, że reprezentant Czerwonego Smoka to jednak niższy poziom niż „Golden Boy”. Stawiamy na KSW 71 wygraną po czasie Mariana Ziółkowskiego.

3.20

MARIAN ZIÓŁKOWSKI NA PUNKTY

betfan


 

KSW 71: karta walk, rozpiska

Walka wieczoru

 • 70,3 kg: Marian Ziółkowski #C (24-8-1 1NC, 6 KO, 13 Sub) vs Sebastian Rajewski #2 (12-6, 4 KO)

Karta walk

 • 120,2 kg: Marcin Różalski (7-4, 4 KO, 2 Sub) vs  Errol Zimmerman (K1 w małych rękawicach)
 • 70,3 kg: Borys Mańkowski #1 (22-9-1, 3 KO, 8 Sub) vs Daniel Torres #1 FW (13-5, 1NC, 7 KO, 1 Sub)
 • 120,2 kg: Artur Szpilka (0-0) vs Sergiej Radczenko (1-1, 1 KO)
 • 70.3 kg.: Roman Szymański (15-6-0) vs. Valeriu Mircea (26-7-1)
 • 61,2 kg: Jakub Wikłacz #1 (12-3-1, 9 Sub) vs Bruno Augusto dos Santos #3 (10-3, 1 KO, 5 Sub)
 • 120.2 kg.: Filip Stawowy (9-2-0) vs. Michal Martínek (9-3-0)
 • 70,3 kg: vs Donovan Desmae #5 (15-8, 7 KO, 4 Sub) vs Artur Sowiński (22-13 2NC, 8 KO, 7 Sub)
 • 93 kg.: Przemysław Dzwoniarek (3-1-0) vs. Marc Doussis (7-1-0)
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!