Pobierz aplikację betfan na telefon
KSW 69 typy na galę. Zapowiedź i karta walk

KSW 69 odbędzie się już w najbliższą sobotę. W walce wieczoru na szali będzie pas wagi koguciej KSW. Zmierzą się ze sobą o niego obecny mistrz Sebastian Przybysz oraz Brazylijczyk Werlleson Martins, który wskoczył do tej walki tydzień temu. Gala odbędzie się 23 kwietnia w studiu telewizyjnym ATM w Warszawie. Sprawdź nasze typy na KSW 69.
Sprawdź naszą zapowiedź na galę KSW 69 wraz z miejscem transmisji i innymi szczegółami: https://sport.betfan.pl/ksw-69-kto-zawalczy-na-gali-karta-walk-transmisja/

Typy KSW 69: nasze przewidywania gali i kursy

Sebastian Przybysz vs Werlleson Martins

Werlleson Martins wskoczył do tej walki zaledwie tydzień temu. Początkowo Sebastian Przybysz miał bronić pasa wagi koguciej w walce z Gruzinem Zuziko Jojuą, ale ten wycofał się z walki z powodu kontuzji żeber. Dużym faworytem tej walki jest oczywiście Polak. Brazylijczyk w swojej karierze stoczył 20 walk z czego wygrał 16, ale były to pojedynki w niezbyt mocnych federacjach. Szczytem dla niego były walki w serbskiej federacji SBC. W sobotę Przybysz powinien potwierdzić swoją mocną pozycję w KSW i postawić kolejny krok w stronę UFC.

1.45

PRZYBYSZ WYGRA PRZED CZASEM

betfan

 

 

Cezary Kęsik vs Paweł Pawlak

Cezary Kęsik w swojej karierze przegrał tylko jedną walkę na dwanaście stoczonych. W KSW zawalczył już 4 razy. Po przegranej z Magomedovem wygrał z Marcinem Krakowiakiem. Faworytem i zawodnikiem, na którego my stawiamy jest jednak Paweł Pawlak. Pawlak jest dużo bardziej doświadczonym fighterem, który stoczył aż 23 walki w karierze z czego 3 w UFC (jedna wygrana). Po powrocie do Polski walczył głównie w FEN i Babilonie. W KSW pierwszą i jedyną walkę stoczył we wrześniu zeszłego roku z Damianem Janikowskim, którą wygrał.

1.60

WYGRANA PAWLAKA

betfan

 

 

Robert Ruchała vs Michele Baiano

Starcie dwóch zawodników, którzy nie zaznali jeszcze porażki w swojej zawodowej karierze MMA. Polak na KSW zawalczył już w czwartej swojej walce oraz 2 kolejne i wszystko wygrał. Michele Baiano to zawodnik pochodzący z Włoch. Jego bilans wynosi 7-0, ale walki jakie stoczył odbyły się na mało popularnych galach europejskich. Z uwagi na to, że Ruchała na KSW zakończył tylko jedną walkę przed czasem, a Baiano nigdy nie stoczył walki na takim poziomie stawiamy na to, że ta walka skończy się decyzją sędziów.

2.05

WALKA ODBĘDZIE SIĘ NA PEŁNYM DYSTANSIE

betfan

 

 

Pozostałe typy walk gali KSW 69

Nie będzie to naszym zdaniem zaskakująca gala i faworycie powinni wygrać swoje starcia. Jedynym underdogiem, na którego polecamy zagrać jest Natalia Baczyńska w starciu kobiet z Sarą Luzar-Smajić. Najpewniejszymi z faworytów wydają się Artur Szczepaniak i Maciej Kazieczko. Ten drugi powinien zakończyć walkę przed czasem.

A jak typuje Pudzian? Typy Pudzianowskiego na KSW 69

KSW 69 typy na galę. Zapowiedź i karta walk

KSW 69: karta walk, rozpiska

Walka wieczoru

  • 61,2 kg: Sebastian Przybysz (9-2, 4 KO, 2 Sub) vs Werlleson Martins (16-4, 5 KO, 8 Sub)

Karta główna

  • 83,9 kg: Cezary Kęsik (13-1, 10 KO, 2 Sub) vs Paweł Pawlak (19-4-1, 9 KO, 3 Sub)
  • 68 kg: Robert Ruchała (6-0, 3 Sub) vs Michele Baiano (7-0, 4 KO, 2 Sub)
  • 56,7 kg: Sara Luzar-Smajić (3-1, 1 KO) vs Natalia Baczyńska (6-1, 1 KO)
  • 70,3 kg: Maciej Kazieczko (7-2, 4 KO) vs Wilson Varela (6-2, 1 KO, 3 Sub)
  • 77,1 kg: Artur Szczepaniak (7-1, 4 KO, 1 Sub) vs Jivko Stoimenov (13-4 1NC, 7 KO, 6 Sub)
  • 61,2 kg: Paweł Polityło (6-3, 1 KO) vs Patryk Chrobak (3-1, 2 KO, 1 Sub)
  • 65,8 kg: Wojciech Kazieczko (1-0, 1 KO) vs Luboš Lesák (2-0, 1 KO)
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!